Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondanád a barátnődnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanád a barátnődnek, hogy csalja a férje?

Figyelt kérdés
A sztori az, hogy 10 éve vannak együtt, van egy babájuk is, de a kapcsolat szerintem már elég régen, még a baba előtt ellaposodott. A barátnőm nagyon ragaszkodik hozzá, kicsit kapcsolatfüggő. Nemrég kiderült, hogy a férje egy kolléganőjénél bepróbálkozott, aki ellenállt egy darabig, de a pasi addig nyomult, hogy végül összejöttek. Már 2 éve tart a viszonyuk. Ha a csaj mászott volna rá és egyszeri szexről lett volna szó, akkor hallgatnék mint a sír. De szerintetek, ha ő nyomult a nőre és nem csak egyszeri szexről van szó, nem lehet, hogy érzelmek is vannak ott? Szerintem aki ilyet csinál, nem szereti a párját. Szerintetek? Az egyik felem azt mondja, joga van tudni, milyen emberrel van dolga, mert ő azt hiszi, a férje egy szent és ò boldogan várja haza... A másik felem pedig azt mondja, ez az ò magánügyük és ne üssem bele az orrom... Talán jobb a boldog tudatlanság....
2017. szept. 6. 09:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
82%

Engem nem hagyna a lelkiismeretem nyugodni, hogy kb. a hallgatásommal támogatom abban a férjét, hogy megalázza a barátnőmet. Ettől függetlenül tudnám, hogy rosszul is jöhetek ki a dologból, mert lehet, hogy a csaj minden áron a férjét védené, és engem gyanúsítana meg rágalmazással.


A döntés a te kezedben van. Jó lenne valahogy rávezetni a nőt, hogy s**r van a palacsintában, hogy végül saját maga kutassa fel az igazságot.


21/L

2017. szept. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
7%
Nem mondanám el. Ha nagyon jó barátnő, akkor max finoman céloznék rá, pl. hogy láttam a férjét egy nővel munkahelyen, milyen jóban vannak, figyelen... de konkrétan nem mondanám el, higy mi tudok. 2 éves viszonynál nagyjából kizártnak tartom, hogy nem tud róla, maximum nem vesz róla tudomást.
2017. szept. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
79%

Én biztos elmondanám.

Már csak azért is, mert a második hatalmas csalódás én lennék a barátnőmnek, ha kiderülne, hogy tudtam róla és nem mondtam el.

2017. szept. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Nem tud róla. A férje imádnivaló vele, legalábbis azt játssza, soha nem marad ki, imádja a gyereket stb. Semmit nem sejt, azt hiszi, boldog házasságban él.
2017. szept. 6. 09:44
 5/34 D. Brasco ***** válasza:
11%

Én a helyedben nem avatkoznék bele.......ugyanis minek???

Ha egy nőt 2 éve csalnak ott 2 dolog lehetséges:

1)tényleg ennyire buta meg elfogult hogy semmi nem tűnik fel neki!Ezen meg te úgysem tudnál valtoztatni

2)tud mindenről csak leszarja valamilyen érdek(ek) miatt.Ezzel megint nem tudsz mit csinalni

2017. szept. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%
Aki tudja, hogy átverik a barátját/barátnőjét és nem tesz semmit, az nem barát.
2017. szept. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
37%
Honnan tudsz erről az egészről? Hogy 2 éve vannak együtt, és hogy a nő az elején ellenállt?
2017. szept. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Ugyanazon a munkahelyen dolgozom, mint a férj és a csaj. A férj ajánlott be. Csak a csaj pont a közvetlen kolléganőm legjobb barátnője és egy céges bulin, spiccesen bevallotta. Nem hittem a fülemnek. Még vissza is kérdeztem. Nagyon büszkén megmutatta az sms-eket is tőle. Tuti róla van szó
2017. szept. 6. 10:09
 9/34 A kérdező kommentje:
Amúgy célozgattam rá, hogy kiderítsem, sejti-e a dolgot a barátnőm, de tuti nem sejt semmit. Hajlok afelé, hogy elmondom... De ahogy ismerem, úgy lesz, ahogy írtátok, rám fog kiakadni, otthon lesz egy kis mosolyszünet, aztán ott folytatják, ahol abbahagyták. Hiába mondtam neki azt is, hogy ne menjen haza 3 hétre az anyjához a gyerekkel a férje nélkül, mert az nem normális, de hiába beszéltem.
2017. szept. 6. 10:22
 10/34 anonim ***** válasza:
65%
Hát, ez az a kérdés, amire nincs jó válasz. Ha valóban a barátnőd, talán mégis el kellene mondanod neki, bár a férj nyilván mindent tagadni fog, így könnyen jelentheti a barátságotok végét, sőt akkor is, ha nem ha tagad. Viszont milyen ember az, aki szó nélkül hagyja, hogy ezt tegyék a barátnőjével? Nem cserélnék veled.
2017. szept. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!