Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondanád a barátnődnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanád a barátnődnek, hogy csalja a férje?

Figyelt kérdés
A sztori az, hogy 10 éve vannak együtt, van egy babájuk is, de a kapcsolat szerintem már elég régen, még a baba előtt ellaposodott. A barátnőm nagyon ragaszkodik hozzá, kicsit kapcsolatfüggő. Nemrég kiderült, hogy a férje egy kolléganőjénél bepróbálkozott, aki ellenállt egy darabig, de a pasi addig nyomult, hogy végül összejöttek. Már 2 éve tart a viszonyuk. Ha a csaj mászott volna rá és egyszeri szexről lett volna szó, akkor hallgatnék mint a sír. De szerintetek, ha ő nyomult a nőre és nem csak egyszeri szexről van szó, nem lehet, hogy érzelmek is vannak ott? Szerintem aki ilyet csinál, nem szereti a párját. Szerintetek? Az egyik felem azt mondja, joga van tudni, milyen emberrel van dolga, mert ő azt hiszi, a férje egy szent és ò boldogan várja haza... A másik felem pedig azt mondja, ez az ò magánügyük és ne üssem bele az orrom... Talán jobb a boldog tudatlanság....
2017. szept. 6. 09:18
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
55%

Beszélj a férjjel! Mondd el, hogy tudsz mindent, és vagy elmondja ő három napon belül, vagy elmondod te.

Esetleg amikor mindhárman ott vagytok, akkor a férjnél kérdezz rá, hogy mi is van közte és xy között, mert a cégnél azt pletykálják, hogy két éve viszonyuk van.

2017. szept. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 Noblesse Oblige ***** válasza:
96%

Csak akkor avatkoznék ilyenbe bele, ha megdönthetetlen bizonyíték van a kezemben a hűtlenségről. Ugyanis ha a másik fél vakon szerelmes, akkor a férjnek fog hinni, te meg csak szét akarod őket szakítani (sőt, lehet azt is rád sütik, hogy te pályázol a párjára). Ha a férj nagyon alattomos még kihozhat olyan szitut ebből, hogy te vagy a féltékeny epekedő harmadik, a szegény barátnőd családi idillje meg az áldozat.


Szóval ha csak egy pletykád van, de se bizonyítékod, se tanúd, se semmid, akkor csak a vak szerencse lesz veled és semmi több.


Ha viszont szerzel tanúkat, vagy bizonyítékot, esetleg tudod a légyott helyét, és elviszed a barátnőd oda, akkor csináld.

2017. szept. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Igen, ő nagyon szereti a pasast. De a pasas részéről ez nem tűnik viszonzottnak... Szerintetek szereti a párját az, aki KERES mellé egy szeretőt? Szerintem nem... És ez egy nagy lökés afelé, hogy elmondjam. Beszélek a férjjel.
2017. szept. 6. 11:18
 14/34 anonim ***** válasza:
59%
Ha van bizonyítékod és tényleg igaz a történet, én elmondanám. Nagyot csalódnék a barátnőmben, ha ő nem szólna ilyen helyzetben nekem.
2017. szept. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
0%
Nem mondanám el. Tudod aki ilyenbe keveredik a végén mindig sz.... jön ki belőle. A saját kapcsolatuk rájuk tartozik biztos, hogy a nő is sejti hogy csalja, de nem akarja észrevenni.
2017. szept. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért lett lepontozva az illető, de én is a férjjel beszélnék első körben. Leginkább mert te is csak hallottad az egyik résztvevőtől, konkrétan nem voltál semminek szemtanúja. És kollegina még simán lehet szarkavaró is, szerető helyett. Adnék egy esélyt a férjnek, hogy megmagyarázza, vagy épp megpróbálnám "megszorongatni", hogy ideges legyen, hibázzon, és meggyőződhessek az igazságról, bizonyítékom legyen, vagy épp a felesége előtt is lebukjon.

Mint sokan mondták, közvetlenül a feleségnek azért nem érdemes elmondani, mert vakon szerelmes, így nem hinne neked.

2017. szept. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
78%
Tudván, milyen a viszonyom a legjobb barátnőmmel, azonnal elmondanám neki. Ismerem őt, tudom, hogy nem akarna együtt élni egy ilyen emberrel, és nem is olyan gyenge lélek, hogy félelemből benne maradna a házasságban. Amiatt sem aggódom, hogy mi lenne vele utána, simán megállna a lábán, és fel tudná dolgozni. Szóval igen, elmondanám, egy percet sem gondolkodnék rajta, amennyiben biztos vagyok benne. Csak abban az esetben tudom elképzelni, hogy tétováznék, ha csak gyanú lenne, akkor előbb megbizonyosodnék. És én fordítva is elvárnám ugyanezt egyébként.
2017. szept. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%
semmiképp ne mondj semmit, ha nem akarsz magadnak sok felesleges stresszes napot. Ha akarsz akkor mondd el nyugodtan:)
2017. szept. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
84%
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy akik itt nem mondanák el, azok mit szólnának, ha a barátnőjük NEKIK nem mondaná el?
2017. szept. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
23%

Mennyi igazság oszto ember van itt.

Sztm meg mindenki foglalkozzon a saját életével ,kapcsolatával. Barátság ide vagy oda.

Ugyis te jönnél ki belöle roszul.

n25

2017. szept. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!