Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondanád a barátnődnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanád a barátnődnek, hogy csalja a férje?

Figyelt kérdés
A sztori az, hogy 10 éve vannak együtt, van egy babájuk is, de a kapcsolat szerintem már elég régen, még a baba előtt ellaposodott. A barátnőm nagyon ragaszkodik hozzá, kicsit kapcsolatfüggő. Nemrég kiderült, hogy a férje egy kolléganőjénél bepróbálkozott, aki ellenállt egy darabig, de a pasi addig nyomult, hogy végül összejöttek. Már 2 éve tart a viszonyuk. Ha a csaj mászott volna rá és egyszeri szexről lett volna szó, akkor hallgatnék mint a sír. De szerintetek, ha ő nyomult a nőre és nem csak egyszeri szexről van szó, nem lehet, hogy érzelmek is vannak ott? Szerintem aki ilyet csinál, nem szereti a párját. Szerintetek? Az egyik felem azt mondja, joga van tudni, milyen emberrel van dolga, mert ő azt hiszi, a férje egy szent és ò boldogan várja haza... A másik felem pedig azt mondja, ez az ò magánügyük és ne üssem bele az orrom... Talán jobb a boldog tudatlanság....
2017. szept. 6. 09:18
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha ő tényleg nem sejt semmit, akkor nagyon is esélyes, hogy nem fog hinni neked, ha csak nem tudod bizonyítani. mert hiába vagy a legjobb barátnője, de a másik oldalon ott van a férje, a szerelme, aki az ellenkezőjét fogja állítani. Ezért írtam, hogy én csak utalnék rá, hogy figyeljen oda, aztán ha akarja, akkor megtalálja a módját, hogy megbizonyosodjon róla a saját szemével.
2017. szept. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Elég sok embernek nincsenek itt igazi barátai. Ahol tényleg igazi barátságról van szó, ott olyan nincs, hogy nem hisz neked. Ha ez mégis felmerül, az nem olyan mély barátság.
2017. szept. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Noblesse Oblige ***** válasza:

"Elég sok embernek nincsenek itt igazi barátai. Ahol tényleg igazi barátságról van szó, ott olyan nincs, hogy nem hisz neked."


Nekem valóban nincs ilyen nagyon mély barátságom senkivel.


Viszont egy olyan embernél aki rajong a párjáért sem mondanám normál állapotnak.


Anyukám vakon szerelmes volt az apámban. A kapcsolatukból kilógott a lóláb, és anyukám barátnői mondták neki, hogy ebből semmi jó nem sül ki. Anyukám pedig képes volt és még a gyerekkori legjobb barátjával is inkább nem beszélt többet, de az ő kapcsolatát negatív kritika ne érje! Pedig konkrétan nem is azt mondták neki hogy apám csalná vagy valami, megjegyezték ők is, hogy nem passzolnak össze.

Aztán robbant a bomba. Anyu saját szemével láthatta, mennyire nem tökéletes az ő tökéletes kapcsolata. Aztán ott maradt egyedül, barátok nélkül, férj nélkül.


Szóval én látom a szerelemnek vagy vakságnak azt a fokát, amikor jó barátság ide vagy oda, már nem ér semmit. Persze utána sírt anyukám a barátai után és ki is békültek, de sosem lett már olyan szoros és mély mint régen.

Aki vakon hisz a párjában annak van az a foka, amikor a barátság rovására képes menni. És szerintem nem a barátsággal van a gond, egyszerűen ez a vaksági állapot teljesen más színben öltözteti a világot.


Nyilván a kérdező aki a legjobban tudja, hogy mennyire vak a barátnője a férjére. És eszerint dönt.

2017. szept. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2017. nov. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!