Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondanád a barátnődnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanád a barátnődnek, hogy csalja a férje?

Figyelt kérdés
A sztori az, hogy 10 éve vannak együtt, van egy babájuk is, de a kapcsolat szerintem már elég régen, még a baba előtt ellaposodott. A barátnőm nagyon ragaszkodik hozzá, kicsit kapcsolatfüggő. Nemrég kiderült, hogy a férje egy kolléganőjénél bepróbálkozott, aki ellenállt egy darabig, de a pasi addig nyomult, hogy végül összejöttek. Már 2 éve tart a viszonyuk. Ha a csaj mászott volna rá és egyszeri szexről lett volna szó, akkor hallgatnék mint a sír. De szerintetek, ha ő nyomult a nőre és nem csak egyszeri szexről van szó, nem lehet, hogy érzelmek is vannak ott? Szerintem aki ilyet csinál, nem szereti a párját. Szerintetek? Az egyik felem azt mondja, joga van tudni, milyen emberrel van dolga, mert ő azt hiszi, a férje egy szent és ò boldogan várja haza... A másik felem pedig azt mondja, ez az ò magánügyük és ne üssem bele az orrom... Talán jobb a boldog tudatlanság....
2017. szept. 6. 09:18
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
78%
Azért szerintem ha valóban a legjobb barátnőről van szó, akkor föl sem merül, hogy nem hinné el. Ha "csak" egy barát, az más, abba én se folynék bele. De ahogy írtam, a legjobb barátnőmet, a kapcsolatunkat ismerem annyira, hogy azonnal elmondanám neki, és tudom, hogy ezt is várná tőlem. És el is hinné.
2017. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
66%
Egy technikai kérdès: a boldog tudatlanság akkor is jó lesz, ha esetleg a férj hazavisz valami nemi nyavalyát? Vagy ha teherbe ejti a szeretőt, és fizetheti a tartàsdíjat?
2017. szept. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Az ilyen jellegű ostoba üzeneteket külön köszönöm. Mielőtt okoskodsz, olvasd el rendesen a kérdést és a hozzászólásokat!

"neked hogy esne ha te lennél a nő helyében és a barátnőd nem mondaná el?hmm? magyarul asszisztálsz a pasinak.és nem vagy barátnő.gratula.hányinger az ilyen barátnő."

2017. szept. 6. 14:09
 24/34 A kérdező kommentje:
A hozzászólásokat viszont köszönöm, kíváncsi voltam a véleményekre így név és arc nélkül. Szerintem beszélni fogok külön-külön mindkettejükkel. Persze nyilván nem a házasságukat akarom szétbombázni, de nem esik jól ez a tudat.
2017. szept. 6. 14:12
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
remek gondolat. Ha azt akarod, hogy pofán b...zanak:)
2017. szept. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Én a megcsalt feleség szerepében voltam, nekemis tudta a legjobb barátnőm és nem mondta el. Miután lelepleződött a férjem, utána szólta el magát, hogy tudta. Azóta már nem a barátnőm.
2017. szept. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
ez már értelmesebb hozzáállás... de nem hiszem, hogy egy barátnőnek ez lenne a dolga
2017. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Elmondanád a férjének, hogy csalja a barátnőd?
2017. szept. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
#27 miért, akkor mi egy barátnő dolga? Szerintem vastagon "dolga" szólni nekem, hogy baromsàgot csinálok.
2017. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Valaki kérdezte, hogy akik nem mondanák el, azoknak hogy esne, ha fordított helyzetben nem szólnának.. nos ezt én is ezerszer megkérdeztem, de soha nem kaptam rá választ és mégis, mert a hallgatásból nyilvánvaló, hogy azonnal röptetnék az ilyen barátot és patáliát csapnának.

Amúgy irreleváns ez az egész, ha valakinek a legjobb barátja vagyok és ő is nekem viszont, akkor fel se merülne bennem a kérdés, hogy hazudik és az sem, hogy ne mondanám el neki. Szóval nem értem.

Én mindenképp elmondanám, ha nem hinne nekem, akkor már nem tartanám a legjobban barátnőmnek sem, hanem csak valami ismerősnek, annak meg nem feltétlenül érdekel az élete túlzottan.

2017. szept. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!