Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A szabadidőtök mekkora részét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szabadidőtök mekkora részét igényelitek a partneretekkel tölteni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy ki mennyi időt szeret tölteni a partnerével.

A szabadidőtökből ha semmi máson nem múlna, mennyit lennétek a partneretekkel, mennyit egyedül, barátokkal, egyéb tevékenységgel stb?


Nemet, kort és hogy mióta vagytok együtt írjatok légyszi.


Köszi!


2017. aug. 8. 18:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#20

Aki meg szeret egyedül sok időt tölteni(ami még véletlenül sem azt jelenti, hogy haverokkal bulizni), az egyből alkalmatlan párkapcsolatra?

2017. aug. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Partnerrel 50%

Egyedül+hobbik+elfoglaltságok 30% (ebbe bele tartozik az is, hogy egy légtérben vagyunk, de mindkettőnk mást csinál)

Barátokkal 20%.


Nő 29, Férfi 28, 8 éves kapcsolat 5 év együttéléssel

2017. aug. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

#21

Ilyet hol írtam?

2017. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

#23

nem te írtad, hanem a kolléganőd.

2017. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

És ahhoz nekem mi közöm, hogy mások miket írnak? :D Nekem is fura, hogy olyan keveset akar valaki a párjával lenni, de akkor én nem választok páromnak ilyen embert, aztán kész :D Ha meg találsz olyat, akinek hasonló igényei vannak, akkor toljátok ezerrel és legyetek boldogok :D Felőlem midenki azt csinál amit akar :D

Csak fura volt a válasz, miszerint csak az "alig vagyok a párommal", meg a "budira is együtt megyünk" létezik :D

2017. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A szabadidőm 100%-át tölteném vele és együtt találkoznánk a barátainkkal, együtt mennénk programokra. Egyébként ez nagyjából így is van. 37/N, 18 éve együtt a férjemmel.
2017. aug. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
A szabadidőnk 95 %-át együtt töltjük. (A maradékot külön, saját programokkal, barátokkal). Az együtt töltött idő nekünk az is ha elmegyünk valahová együtt programozni, ha itthon együtt társasozunk, vagy kártyázunk, közös sorozatot nézünk-esetleg filmet, és az is amikor egy légtérben vagyunk-egy szobában, de mindenki a maga dolgával foglalkozik- olvasunk, sorozatot nézünk, vagy játszunk. Egyébként zuhanyozni is együtt szoktunk.
2017. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!