Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A szabadidőtök mekkora részét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szabadidőtök mekkora részét igényelitek a partneretekkel tölteni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy ki mennyi időt szeret tölteni a partnerével.

A szabadidőtökből ha semmi máson nem múlna, mennyit lennétek a partneretekkel, mennyit egyedül, barátokkal, egyéb tevékenységgel stb?


Nemet, kort és hogy mióta vagytok együtt írjatok légyszi.


Köszi!


2017. aug. 8. 18:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom, kedvfüggő :)


Néha inkább elvonulok pár napra, itt vagyunk együtt, foglalkozunk egymással, de közben olvasok, írok, zenét hallgatok...


Máskor meg álló nap mászkálnék vele bárhová.


28n, egy év, egy hónap.

2017. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%

50% parommal, 50% a hobbimmal. Ez valtozo mert neha egy szabadnapomon mondjuk inkabb a hobbimhoz van kedvem, maskor inkabb a baratommal logni egesz nap. Szoval ezert irtam egy kb fele-fele atlagot. Egyebkent altalaban meg is valosul, mert mindketten kb igy vagyunk vele.

2 eve vagyunk egyutt, kb masfel eve egyutt is elunk.

2017. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Mi fel eve vagyunk egyutt, es kb 70%-ot toltenek vele. 30%-ot magamra forditanek. 20/l, 22/f
2017. aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

Ha pl olvasunk mindketten, de közben összebújva fekszünk, vagy játszunk külön de közben beszélgetünk, az közös vagy külön programnak számítanak? Vagy ha elmegyünk barátokkal találkozni együtt? (közös a baráti körünk)


Nem tudnék százalékot írni. Elég sokat szöszmötölünk a saját kis dolgunkkal, de majdnem mindig együtt töltjük az időnket.

2017. aug. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja, lemaradt: 24/L, 24/F, 3 éve együtt (1 éve együtt is élünk)
2017. aug. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
67%

Mivel még nem élek együtt a párommal, így heti 2-3 napot mindenképp igénylek ottalvással együtt, a többin barátnőzök, sportolok, tanulok, egyéb. Ennél többet is lennék vele, de azt majd akkor, ha összeköltözünk :D

Én 21L, ő 26F, fél éve együtt

2017. aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
50%
Az időm 90%-át vele tölteném ha lenne rá lehetőségem.
2017. aug. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
35%
Ha rajtam múlna, az időm 80%-át egyedül tölteném, 10%-át barátokkal, 10%-ot a partneremmel.
2017. aug. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
35%
#8 akkor neked minek partner? Szexkapcsolat, vagy egyéjszakás bőven megfelelne neked.
2017. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

#9

Már miért felelne meg?

Attól, hogy az időm nagy részét szeretem(szeretném) egyedül tölteni, még ugyanúgy érezhetek szerelmet, törődést, hűséget, elkötelezettséget egy nő iránt. Tény, hogy a legtöbb nőnek ez az idő kevés lenne, de ha találok egy olyan ritka példányt, akinek elég, mert ő maga sem vágyik többre, mert hozzám hasonló alkat, akkor miért ne lehetne vele párkapcsolatom?

2017. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!