Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A szabadidőtök mekkora részét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szabadidőtök mekkora részét igényelitek a partneretekkel tölteni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy ki mennyi időt szeret tölteni a partnerével.

A szabadidőtökből ha semmi máson nem múlna, mennyit lennétek a partneretekkel, mennyit egyedül, barátokkal, egyéb tevékenységgel stb?


Nemet, kort és hogy mióta vagytok együtt írjatok légyszi.


Köszi!


2017. aug. 8. 18:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
5%

Osztom 8-as véleményét, bár én inkább 20-30%-ot mondanék, 10-20 a barátokra, saját magamra meg 60-70%.

9-es, azért, mert te társfüggőként képtelen vagy leszakadni a pasidról (mert tuti nő vagy), mint valami rossz ragacs, és nincs életed, attól másnak még lehet élete, meg egyéb elfoglaltsága, hobbija, vagy csak szimplán több én-időre van szüksége, nem mindenkinek van arra igénye, hogy sz.a.rni is kézenfogva menjen a társával. Get a life, bitch!

2017. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
58%
11# Nem társfüggő, aki főképp a párjával lenne, nem pedig egyedül vagy haverokkal, de gondolom majd felnőtök ti is, és rájöttök, milyen egy felnőtt párkapcsolat, amikor már nem a bulika a barátokkal a legfontosabb és amikor a párod nem azért van, hogy ne legyél ciki mások előtt, hogy miért nincs.
2017. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
43%

# 12

35 vagyok, már rég felnőttem, te hány éves is vagy?

2017. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Az érettség nem korfüggő, lehetsz érzelmileg fejletlen 35 évesen is, ebből is látszik, hogy a korodat hozod fel, hogy úgy tűnjön, a te véleményed helyesebb :)
2017. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
23%

# 14

Szóval vagy maximum 20 éves, de osztod az észt az érettségről. Persze felfogni nem vagy képes, amit elolvasol.

2017. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Nincs partnerem, és eddig se nagyon volt, tehát 0%.
2017. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nem, 25 feletti vagyok, de mint írtam, nem érzem, hogy ez lényeges lenne. Még soha nem szóltam be senkinek, aki szerintem hülyeséget írt, hogy azért hülyeség mert ő X évvel fiatalabb nálam. Elég szomorú, ha 35 éves korodra itt tartasz, hogy az életkorod miatt gondolod többnek magadat :D
2017. aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

# 17

Még mindig ott tartunk, hogy benyögtél valami sablonos ökörséget, aminek semmi köze nincs ahhoz, amit én írtam.

Tehát a következő lehetőségek vannak:

- nem olvasod el, amire válaszolsz

- nem tudod felfogni, amit olvasol

2017. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
12-es: De, pont te vagy az, aki mások válaszába beleköt itt, erre kaptad a reflektálásokat, és a kort is pont te hoztad fel, mint az érettség/felnőttség fokmérője, aztán meg közlöd, hogy te nem is, meg tök mindegy a kor... Na, te pont ennyire lehetsz érett akármennyi is vagy, a viselkedésed alapján úgy 17. Köszönjük.
2017. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Mert a #11-es válasz nem 100% leszólás és kötekedés volt :D

Most komolyan, aki szeret a párjával időt tölteni, az társfüggő egyből??

2017. aug. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!