Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem érzem jól magam ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem jól magam ha együtt élhetek azzal akit szeretek?

Figyelt kérdés
Több éve elváltam,lányommal ketten éltünk,aki 18 éves elmúlt.Közben volt egy kapcsolatom,nem sikerült,hozzám költözött,az sem volt jó az alkalmazkodási problémák miatt. Három hónapja megismertem egy férfit,aki minden tekintetben olyan típusú ember akit mindig is képzeltem magam mellé. Nem vagyok már fiatal,örülök hogy rátaláltam,szeretnék boldog lenni vele. A probléma,csak az én lakásomban lakhatunk egyenlőre mert az övé másik városban van és minket ide köt a munkahely is többek közt. Ebben a helyzetben viszont a lányom akit imádok,nagyon megnehezíti az együtt élésünket. Látványosan nem jön ki a szobájából,megvárja amíg eszünk,nem jön ki amíg a konyhában vagyunk például. Mondjuk eddig is került engem a konyhában,nem egyszerre voltunk ott. Én megszoktam hogy alkalmazkodom hozzá,de most nagyon rossz. Például hétvégén felkelés után párommal reggelizünk,lányom felkel és jönne ő is ki. De nem akar,csak ha egyedül lehet ott. Ez a helyzet nagyon feszültté tesz,úgy érzem néha nem bírom. Sajnálom a gyereket hogy alkalmazkodnia kellene egy neki idegenhez. Sajnálom a páromat is mert rendes ember,az ő gyerekei nem ilyenek. Úgy érzem semmit nem tudok tenni ebben a helyzetben,mégis érdekelne mi a helyes. Talán az lenne megfelelő ha egyedül élnék amíg a gyerekem nem kezd iskolái után önálló életet élni?
2017. júl. 4. 09:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

lányod nem dedós, fel kéne fognia, hogy nem lehetsz egyedül és ha boldog vagy, ő is örülhetne.

amúgy ismeri a párod? beszélgetett vele? vagy csak odaköltözött hirtelen? mert akkor érthető.

2017. júl. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem ismerte,csak látta. Többször mondtam mielőtt idejött hogy be szeretném mutatni neki,de ő azt mondta nem érdekli. Éli az életét a barátaival,nem foglalkozik velem úgy veszem észre. Nekem is kellemetlen volt amikor először feljött hogy nem tudtam még akkor sem bemutatni mert a lányom nem jött ki a szobájából. Aztán sikerült nehezen,de beszélgetni még nem beszélgettek mert a gyerekem hárít,kerüli a találkozást. A lányom azt sem szereti ha én itthon vagyok,szeret egyedül lenni. Gondolom ez a baja,hogy most már két ember van itthon. Párom egyébként a munkája miatt inkább hétvégén van itt. Viszont akkor nagyon nehéz az alkalmazkodás,mert lányom is pont hétvégén van többet itthon.
2017. júl. 4. 09:12
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
Add ide a lányod, élek én vele együtt szívesen. :D Amúgy elég gyerekes a kiscsaj, ha nem képes elfogadni a boldogságodat. Főleg, ha rendes az ipse.
2017. júl. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Akkor megszokik vagy megszökik. Ha nem akart vele találkozni, meg beszélni, akkor ez van. Ha nem tetszik neki, akkor elköltözhet
2017. júl. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Szeretem a gyerekemet,fáj látnom hogy rosszabb így neki mint előtte volt. De szeretem a páromat is,ő jó ember,nem érdemli meg hogy a lányom így kezelje. Teljesen tehetetlen vagyok,és nem tudok erről beszélgetni a gyerekkel,hiszen végig sem hallgat. Általában azt mondja,hagyjam békén,akkor beszélünk ha őt érdekli valami.
2017. júl. 4. 09:19
 6/21 anonim ***** válasza:

Nekem a párom ezt úgy oldotta meg, hogy végül engem mellőzött, és csak a fiával él már együtt. A társaságomat keresi, a fiával együtt is, de nekem ez így nem megy.

Amúgy vannak párok, akik külön lakásban élnek.

Én azért láttam a kapcsolatunk végét, mert valószínű a párom is úgy látja, amíg a fia fel nem nő, addig együtt lesznek.

Bár egy anya-fia kapcsolat kicsit más, ők nagyon egymásért vannak, én szinte egyáltalán nem férek bele a képbe.

Én próbáltam millióféle módon közelíteni a párom fiához, de ezt kaptam "cserébe"

Párodnak, meg Neked is kéne beszélni erről a lányodnak, vagy párodnak esetleg észrevenni, hogy útban van.

Én észrevettem magamon, inkább leléptem.

Senkinek sem rondítanék bele az életébe, egy gyereknek sem.

Sajnos a gyerekkel élő szülőknek úgy látszik már csak ilyen élet jut, a gyerekük kiszolgálása, és a végtelen türelem. :(

2017. júl. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én viszont nem akarnám elveszíteni egyiküket sem.Végül is arra lennék kiváncsi más mit tenne a helyemben?
2017. júl. 4. 09:30
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Jaj kérlek már, felnőtt nő a gyereked. Ha még tíz évig otthon él, akkor nem lesz senkid?! Ő dirigál? Megmondod neki, hogy ez van, jó lenne ha felnőne és úgy is viselkedne
2017. júl. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A lányod mindig ennyire került? Akkor lehet, hogy már rég segíteni kellett volna neki, hogy feldolgozza az őt ért traumákat, és azt is, hogy van egy új párod. Szerintem el kéne mennetek pszichológushoz.
2017. júl. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

18 éves elmúlt a "kicchejcegnő".

Az a helyzet, hogy te nem az anyja vagy a gyerekednek, hanem a rabszolgája.

Nem most kezdődött a probléma, hanem akkor, mikor a kiscsaj elérte, hogy te kerülgesd őt a saját lakásodban. Mi a faxért húzod be füled-farkad egy taknyos kölyök előtt?!

Mi van, ha nem tetszik neki, hogy a konyhában vagy?! Hova xarjak?! Te tulajdonképpen félsz a lányodtól?!

Jó reggelt kívánok! Sikerült felnevelned egy zsarnokot, aki kiutál a saját életedből. Épp nincs leírva, hogy gyűlöl téged, de azért egyértelmű. Te ezt a "gyereket" már nagyon rég elvesztetted. Jobb lenne nektek minél hamarabb külön, pasiktól függetlenül is. Hogy lehet így élni, hogy kerülitek egymást a lakásban?


Most meg játszod itt a mártírt, hogy inkább jobb lesz neked egyedül, amíg kirepül. Figyelj, a mártírokat csak az oroszlánok szeretik.

A szeretetét talán sose fogod visszakapni, de talán a tiszteletét még igen. De nem úgy, hogy 360 fokban nyalod a valagát, hogy nagy kegyesen eltűrje őpichasága, hogy eltartod!

Ülj le vele beszélgetni, hogy figyelj, kisszívem, nekem se jó így téged kerülgetni, meg nézni a savanyú po.fádat. Ha annyira szeretnél egyedül lakni, bármikor el lehet költözni, felnőtt ember vagy!

De amíg itt laksz, addig megadod nekem és a partneremnek az alapvető tiszteletet!


Tudod, mi a baj? Te azt várod, hogy kirepül, ő meg azt, hogy végre kihalsz a lakásból. Csak az a kérdés, hogy melyik következik be előbb! Te meg addig így akarsz élni, hogy bújkálsz a gyereked elől a lakásban?

2017. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!