Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tehetek ha olyannal élek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sanya20071 kérdése:

Mit tehetek ha olyannal élek együtt aki azzal van akit szeretek?

Figyelt kérdés

Bővebben,van egy lány 26 éves a mindenem szeretem, rengeteget törödik velem mint barát de közben úgymond mással van aminek sajnos szemtanúja vagyok.

Szóval az a gond hogy eg a lány az egyetlen vmiért aki törödik velem így nem tudom elengedni viszont fájdalmat is okoz azzal hogy a lakótársammal van.Elköltözhetnék csak nem nagyon van hova meg miből? Egy fizetés nem igazán elég albérletre.Viszont nincs is senki másom rajta kívűl akire számíthatnék.


2016. dec. 9. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem magát a lányt szereted, hanem azt, hogy valaki törődik veled...

Ahogy ìrtad is, ő az egyetlen aki törődik veled. Talán ha ismerkednèl vagy valami, akkor lekattannál róla.

2016. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyikből következett a másik,először tetszett aztán a sok törödés miatt ebből több lett.Más nőre nagyon rá se nézek,legalábbis nem úgy.Csak ő jár a fejemben meg egyszerűen féltékeny vagyok hogy nem én vagyok aki megmosolyogtatja,boldoggá teszi.
2016. dec. 9. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Hu hát ez igen bonyolult eset. Sztem vald be a lánynak mikor kettesben vagytok hogy mit érzel, és akkor meg fogsz könnyebbülni addig meg csak szenvedni fogsz, hiszen más nővel nem akarsz ismerkedni.. Ami mondjuk nekem nagyon tetszik. :)

De bocsi ha rossz tanácsot adtam,és ha gyáva nyuszi vagy bevallani. :P

26l

2016. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Egy fizetés nem igazán elég albérletre"


Mi van? Akkor költözz megint egy olyan albérletbe ahol most is vagy, tehát ahol lakótárssal laksz. Ilyenből is rengeteg hirdetés van kitéve, ahol lakótársat keresnek.

2016. dec. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tisztában van az érzéseimmel, beszéltem vele nem is egyszer.Imád mint barátot, nem tud és nem is akar elengedni.Annyi mindenen mentünk keresztül meg támaszkodtunk egymásra hogy tönkremenne ő is meg én is.Az egész barátságunk a bizalomra épül és tart a mai napig, ezért nehéz fájdalmat okoz ugyan de ha elengedném tönkretenné őt is.Sírva vallotta be mikor barátot veszített el hogy azt már nem bírná elviselni ha engem is elveszítene.Önzetlen,segítőkész bármit megtenne a barátaiért,pont ezért szerettem bele.
2016. dec. 10. 07:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Te abba vagy szerelmes, hogy tutujgat téged. De neki ez ennyi, ebben nincs több.

Szerintem meg jobb lenne, ha elengednéd, ez neki kínos, neked meg csak fájdalmas.

2016. dec. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!