Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már együtt olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már együtt olyannal úgy, hogy nem voltatok biztosak benne, hogy szerettitek?

Figyelt kérdés
Velem most ez a helyzet sajnos. Volt kapcsolatom után ami katasztrófa kategória volt felüdülés volt találni egy olyan lányt aki ragaszkodó és kedves. Az eleje nekem is úgy indult hogy nagyon akartam , de ez egyre inkább csökken, és rosszul érzem miatta magam, mert ő meg szeret. És nagyon megbántanám ha most szakítanék vele. Lehet így hosszabb távon fenntartani egy kapcsolatot, mi a vélemény/tapasztalat?
2015. dec. 24. 10:22
 1/6 anonim válasza:

Nem. Nem akarom magam fényezni, de férfi létemre kijelentem, hogy soha nem voltam együtt még úgy lánnyal, hogy nem voltam belé szerelmes.

Nem is voltam együtt sokkal (2) Viszont az összes együttlétemre büszke vagyok, mert soha nem használtam ki őket egy pillanatra sem.

2015. dec. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszer, utólag bánom. Egy teljesen lélek romboló, brutális szakítás után jöttem össze egy sráccal, mert azt hittem az jó lesz. Semmit nem éreztem iránta, csak annyira fájt a lelkem az exem miatt, hogy jó volt a gondoskodás. De ezek mind utólag estek le, nem direkt csináltam. Végül két hónap múlva szakítottam vele.
2015. dec. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt?
2015. dec. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én sem akarom kihasználni a barátnőmet, távol áll tőlem. De nem akarom hogy összetörjön, nemsokára születésnapja is lesz.

Egyébként 3 hónapja vagyunk együtt.

2015. dec. 24. 13:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne, már össze sem jöttem ilyennel, volt időszakom, amikor megpróbáltam, hogy hátha, valami belül mindig visszatartott, és tudod, mit, jobb így. Nem vagyok kapcsolatfüggő. Vagy igazán kell valaki és szeretem úgy, ahogy az jár, vagy nem, és akkor nem verem át és nem rabolom az idejét, és nem veszem el a lehetőséget a másiktól, hogy olyannal legyen, aki igazán viszont szereti.
2015. dec. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hajjaj
2015. dec. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!