Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek igazat mond aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazat mond aki hosszú házasságban csak a feleségéért rajong?

Figyelt kérdés

Ezt én egyszerűen nem hiszem el.


Szinte az összes házas munkatársam flörtöl a cégnél,sokan félre is lépnek.

Nekem is volt ilyen nem tagadom.

-Nem is szégyellem mert jó volt .

Van egy nagypofájú munkatársam,nagy arca van mert cégen kívül vällalkozó.

Egyszer feljött ez a csajozós téma és váltig állítja,hogy neki a felesége az igazi és egy k-váétrt sem cserélné el.

Hát szerintem meg hazudik,mert egy fullos húsz éves meg az ő 40-éves neje közül biztos,hogy a fiatalabb kellene mindenkinek!

Nem mondom,hogy nem tartja a nő jól magát...-de,hogy állandóan csak vele szexel azt nem hiszem el!


Kinek mi a véleménye?



2017. jún. 17. 10:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
90%

Sokszor kifejtettem már, hogy a hűség nem tulajdonság, hanem állapot. Egy állapot, amit a partner tart életben bennünk, és mi tartunk életben benne. Minden szerelem elmúlik, vagy átalakul egyszer. Ha nem ápoljuk, elmúlik, ha éretten, átgondoltan napi szinten teszünk érte, átalakul valami szebb, nemesebb összetartozássá, amit jobb szó híján szintén szerelemnek hív az ember.

Csaltak már meg engem is. És persze első reakcióként mindenféle ordas rlbancnak aposztrofáltam azt, aki ilyen csúf játékot űzött velem. Később elgondolkodtam, mi vezetett vajon ide? Hiszen egyfolytában dolgoztam, másod- és harmadállásokat vállaltam, hétvégente kőműves mellé jártam, hogy mindenünk meglegyen. Lassan meg is lett minden, csak éppen soha nem voltam otthon. Ha véletlenül mégis, akkor se voltam jó semmire. Semmiben nem voltam partner, és a feleségem (az ex) nem tudta nőnek érezni magát mellettem.

Korábban írtam már, hogy sok kapcsolatom volt. Igyekeztem mindből tanulni, igyekeztem megismerni a női gondolkodást, lelkivilágot. Feltérképeztem a különbségeket, ami a két nemet jellemzi. Mégis beleestem ebbe a hibába! Azóta viszont olyan férfi vagyok, aki mellett érdemes nőként élni. Nem nagyképűség ez, hiszen rengeteg hiba árán (és öncélúan) tanultam meg ennek a mibenlétét. Olyan partnerré akartam válni, aki mellett észre sem veszi a nő, hogy más pasik is léteznek. Én ezzel tartom fenn a hűséget, és noha a feleségem még ma is kapós hölgyemény, nem is kell csalódnom benne soha.

Szóval, hogy a kérdésedre válaszoljak, ha ez valóban megtörténne, sürgősen elgondolkodnék, hogy mit csinálok rosszul.

2017. jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
52%

"Azóta viszont olyan férfi vagyok, aki mellett érdemes nőként élni."


Ennyire biztos ne legyel magadban. A szomszedom 62 eves, felrejarogatott, a 47 eves asszonya ezt turte, turte, de karacsonykor betelt nala a pohar es kivagta, mint a macskat. Par hete lattam a ferjet, fel ev alatt roskatag, szanalmas venember lett belole. A nagy egojaval a teste is osszeroskadt. Az asszony most kezd kivirulni, atrendezte a lakast, uj frizura, uj smink, tancolni es tornazni jar es most szerzett egy kiskutyat, amit eddig a ferje miatt nem tarthatott. Az, hogy neked a megcsalas erzelmileg semmit nem jelent, attol meg az a nonek rettenetes fajdalom lehet.

2017. jún. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, amikor a kérdéstől elvonatkoztatva kiragadnak egy, az érthetőség kedvéért leírt mondatot a válaszomból, és abba kötnek bele.

Nos, én már elég régóta nem "járogatok félre", és biztosíthatlak, hogy imádjuk egymást, noha a hancúrozásink száma heti 1-re csökkent. Az intimitás egyébként ugyanúgy megmaradt, még ha nem is torkollik mindig szexbe a dolog.

2017. jún. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem értlek, Miquel, akkor ő mit csinál rosszul? Hiszen semmit, azt mondod. Akkor te miért csaltad? Miért ilyen szánalmas minden nős pasi aki csal, olyan szépen tudják körbemagyarázni, megideologizálni. Az igazság az hogy őt is elhagytad volna ha megtudod, hogy félre jár. Ő azért olyan tökéletes neked, mert szeret téged és hűséges hozzád. De te nem voltál hűséges, a te korodban az, hogy most hűséges vagy, nem nagy szám.
2017. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
51%
Te is el vagy tájolódva,ha azt hiszed hogy a minden nő remegve várja haza a megcsúnyúlt,potenciazavaros 40 feletti férjét,kb minden 2. nőnek fiatal szeretője van :D
2017. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, utolso, hogy te hol elsz es hol dolgozol, de az en kornyezetemben egyik felesegnek sincs se fiatal, se idosebb szeretoje.

Ha ferj felrejarogat, prostizik, szeretot tart azzal az indokkal, hogy neki szuksege van a valtozatos pncira, akkor meg is ertem, hogy a neje ezt tudva, o is felrejarogat, mert neki is szuksege van a valtozatos farokra. Ennyi, meg is erdemlik egymast az ilyen hazasparok.

2017. jún. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
33%
Az én környezetemben minden nőnek van (fiatal) szeretője,csak erről a férfiak nem tudnak.
2017. jún. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
És ezt nőként mondom,nem nőgyűlölő férfi vagyok.
2017. jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
72%
A te kornyezetedben, a viszony.hu-n, elhiszem, hogy minden nonek van fiatal szeretoje.
2017. jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nekem égőnek tűnik a környezeted. Nem lehet egy kulturált társaság. No sebaj, attól ez még nem általános.
2017. jún. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!