Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek igazat mond aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazat mond aki hosszú házasságban csak a feleségéért rajong?

Figyelt kérdés

Ezt én egyszerűen nem hiszem el.


Szinte az összes házas munkatársam flörtöl a cégnél,sokan félre is lépnek.

Nekem is volt ilyen nem tagadom.

-Nem is szégyellem mert jó volt .

Van egy nagypofájú munkatársam,nagy arca van mert cégen kívül vällalkozó.

Egyszer feljött ez a csajozós téma és váltig állítja,hogy neki a felesége az igazi és egy k-váétrt sem cserélné el.

Hát szerintem meg hazudik,mert egy fullos húsz éves meg az ő 40-éves neje közül biztos,hogy a fiatalabb kellene mindenkinek!

Nem mondom,hogy nem tartja a nő jól magát...-de,hogy állandóan csak vele szexel azt nem hiszem el!


Kinek mi a véleménye?



2017. jún. 17. 10:47
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Nőként válaszolhatok a kérdésedre? Én a házasságom alatt sosem vágytam más férfire. Nem nézegettem meg őket,nem álmodoztam másról, pedig a volt férjem átlagos külsejű, van nála elég magasabb, jóképűbb egyén. De nekem ő kellett, mert őt szerettem és kész. Szerintem a hűség valójában döntés kérdése. Amikor nem akarod felrúgni a jól működő kapcsolatodat egy kósza numeráért. Amikor becsülöd is annyira a másikat hogy nem akarsz neki hazudni és főképp: becsülöd önmagad annyira hogy nem akarsz hazugságban élni. Aki csalja a párját, az jellemtelen. Ez a véleményem. Ezért nem csaltam meg soha, akkor is amikor már ott tartottunk, hogy nem volt szex a házasságunkban. Nem csalt meg, mindig tudtam hol volt és mikor anélkül hogy ellenőriztem volna. Végül elengedtem. Ha csak a moralitása fogta vissza a megcsalástól és nem a szerelem, nem akartam az útjába állni.

Azóta sincs senkije.


Nem írtam neked jó példát, hogy minden virágos egy olyan kapcsolatban ahol nem csalsz, de őszintén: aki azt választja hogy inkább sunnyog és a tilosban jár, annak milyen jelleme van? Semmilyen. Arra nem lehet férfiként felnézni.

Még egy kérdés: ha téged csalna a feleséged az is rendben volna? Oké, hogy szeret téged, de kell néha a nagyobb, keményebb farok, ezt is megértenéd?


N 40

2017. jún. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

#9 "Amelyik pasinak lehetősége adódik h(ü)lye lenne nem kihasználni azt! " - ja, hát így van ez olyan 16-20 éves korig. Ott ragadtál te le.

Szóval ne erőltesd a házasság témát, az a felnőttek dolga.

2017. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
48%

Nekem sok-sok év után is a feleségem az igazi. Nehéz volt őt megtalálni. Közel 50 felejthető kapcsolat és egy elrontott házasság kellett hozzá. Soha nem választanék mást, még akkor sem, ha nagy ritkán egy veszekedés után éppen a pokolba kívánjuk a másikat. Mert ilyen is van! Egy jó kapcsolat, egy sírig tartó szerelem nem arról szól, hogy minden klappol, minden simán megy. Két ember között mindig van/lesz súrlódás. Ezeket kell túlélnie egy jó kapcsolatnak.

Azt nem mondom, hogy sohasem csaltam meg. Sőt, azzal sem védekezhetek, hogy botlás volt, mert mindig előre megfontolt szándékkal történt a dolog, és rendre fél évig tartott. Mert így akartam.

A sírig tartó szerelmet sem szabad hagyni ellaposodni. Márpedig, ha az ember érzelmi szintje mindig azonos nívón van, az ellaposodást eredményez. Amikor egy tó vizén semmi sem mozdul, amikor nincs semmi fodrozódás, vagy hullám, az előbb-utóbb döglött víz lesz. Élettelen pocsolya. Mert a jót nagyon könnyű megszokni, és természetesnek, nekünk alanyi jogon járónak érezni. Én tudom, hogy a feleségem a legnagyszerűbb asszony ezen a világon. Mégis 5-6 évenként kellett a megerősítés, hogy újra a régi pompájában lássam őt. Ilyenkor szeretőt tartottam. Fél évig, sohasem tovább. Ennyi bőven elég volt ahhoz, hogy észrevegyem, senki sem tud asszonykám nyomába se érni.

58F

2017. jún. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó, kíváncsi lennék a feleségedre, ha megtudná a kis fél éves kalandjaidat. Illetve, hogy te mit szólnál, ha kiderülne, hogy ő is szeretőt tartott/tart...
2017. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
74%
Attól,hogy x év után nyilván már nem szerelmes belé,még tisztelheti és becsülheti a nejét.Nem szerelmes,de szereti.Lehetnek kísértések,fellángolások az életében,de akkor is vele élt le x évet,ami nem véletlen.Persze a friss pipihús birizgálhatja a fantáziáját,de ez nem azt jelenti,hogy kockáztat is érte.Vannak még ilyen férfiak,csak nagyon kevesen sajna.
2017. jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
16%

" a jót nagyon könnyű megszokni, és természetesnek, nekünk alanyi jogon járónak érezni"

tehát, hogy jó maradjon, utolsó aljas módon csaljuk szét asszonyt, hogy ne érezzük úgy, hogy alanyi jogon jár. Tegyünk érte, és alázzuk meg... Remélem fény derül a megcsalásaidra, és egyedül éled le utolsó éveidet.

2017. jún. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
51%

Tudom, tudom, ezen az oldalon csupa erkölcsi fárosz, csupa bűn nélkül való jellemóriás fordul elő. Én is voltam fiatal, én is voltam gerinctanulmány, és az én szótáramba se fért bele a megcsalás szó. Majd ha ti leéltetek ennyi évet boldog házasságban, akkor térjünk vissza a kérdésre, addig ne akarjatok ítélkezni mások felett.

Egyébként meg asszonykám nem hülye. Utólag derült ki, hogy bármilyen okosan titkoltam is, mindig tudta, vagy sejtette, ha félrejárok. De azt is tudta, hogy ettől még őt imádom és soha nem hagynám el.

2017. jún. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
78%
Az viszont kicsit sem érdekel, hogy ezzel hány álmatlan éjszakát okoztál neki, és mennyire érzi rosszul magát miatta. Különben ha annyira imádnád, nem tetted volna meg. Én már 10 éve együtt vagyok a párommal, és eddig eszembe sem jutott, hogy megcsaljam és azzal tegyem "jobbá" a mi kapcsolatunkat.
2017. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
63%

Mindenkinek a kertjében van egy-két hulla elásva. Te sem vagy bűn nélkül való, legfeljebb nem jól méred fel saját vétke(-i)d súlyát. Én tisztában vagyok a magaméval, éppen ezért minden egyéb területen szerethető férfi, példás férj igyekszem lenni, és vagyok is. És megsúgom neked, ha egy mintaházasságot látsz, biztos lehetsz benne, hogy valami hasonló "bűn" terheli a férj lelkét.

Amúgy meg, 10 év egy házasságban még semmi. Az jószerivel arra elég, hogy megismerjétek egymás "rigolyáit" gyengéit.

2017. jún. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Miquel, bár nem téged kérdeztelek erről, de téged is megkérdeznélek, ha a feleséged a hátad mögött ugyanezt tenné, az is helyes és jó lenne? Ugyanilyen megértő lennél vele mint önmagaddal?
2017. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!