Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen hosszú kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hosszú kapcsolat után tartanátok el a párotokat 1-2 hónapig?

Figyelt kérdés
"Tartanátok el" = semmi luxus, extra, csak az alap dolgok.
2017. márc. 7. 23:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene sok, ha nem vagyok kicentizve épp pénzzel. Szerintem bárkinek akit kedvelek megengedném hogy elcsövezzen itt ennyit és egyen a hűtőből.
2017. márc. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Még 1vagyok. Inkább a bizalom a fontos, abban azért bisztos legyek nem lép le a cipőimmel :D
2017. márc. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Próbálok olyan emberekkel ismerkedni, akiknek van 1-2 havi megtakarításuk.
2017. márc. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ja igen, huszonéves korosztály, ahol még nem jellemző a nagy megtakarított tőke.
2017. márc. 8. 00:05
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha jól állok anyagilag, akkor kb. 2-3 év után. Kérdés, hogy látom e az illetőn, hogy tenni akar valamit magáért, besegít e otthon és mennyire korrekt.
2017. márc. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

1-2 hónapig simán eltartanám a páromat,ha ez segítség neki és persze ha együtt élünk.

Ga az időt kérdezed,hááát amikor összeköltöznénk,onnan bármikor.

2017. márc. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom. Ezzel nem indítanék egy párkapcsolatot, de fél-egy év után, ha addig dolgozott, pár hónap belefér. De tényleg pár hónap legyen, 4-5 hónapnál tovább már komolyan átértékelném a kapcsolatot.
2017. márc. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Akit szeretek azt akár fél évig is eltartanám.Persze ne azért legyen velem, mert én eltartom, de ha tisztában vagyok vele, hogy nem azért stb, akkor simán.
2017. márc. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

itt gondolom arról van szó amikor már összeköltöztek a párok...

ha már olyan szinten vannak, akkor meg mentalitás kérdése, hogy miért kell eltartani...azért mert tanul és nem ér rá dolgozni, vagy azért mert lusta se munka se suli...


24F

2017. márc. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

A szituáció az, hogy tanulok, mellette csinálom a szakmai gyakorlatomat, nincs időm jelenleg pénzért dolgozni, de április vége fele végzek a gyakorlattal, és akkor már tudok dolgozni.

Eddig megoldottam, de most bonyolult problémák miatt kissé összecsaptak a fejem fölött a hullámok, és vagy a suli + gyakorlat mellett még éjszaka kéne dolgoznom, vagy marad az, hogy a párom segít. Nem tetszik nekem se a helyzet, mindig ragaszkodtam a költségek elosztásához, de most nullán vagyok pénzügyileg :/

2017. márc. 8. 08:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!