Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek igazat mond aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazat mond aki hosszú házasságban csak a feleségéért rajong?

Figyelt kérdés

Ezt én egyszerűen nem hiszem el.


Szinte az összes házas munkatársam flörtöl a cégnél,sokan félre is lépnek.

Nekem is volt ilyen nem tagadom.

-Nem is szégyellem mert jó volt .

Van egy nagypofájú munkatársam,nagy arca van mert cégen kívül vällalkozó.

Egyszer feljött ez a csajozós téma és váltig állítja,hogy neki a felesége az igazi és egy k-váétrt sem cserélné el.

Hát szerintem meg hazudik,mert egy fullos húsz éves meg az ő 40-éves neje közül biztos,hogy a fiatalabb kellene mindenkinek!

Nem mondom,hogy nem tartja a nő jól magát...-de,hogy állandóan csak vele szexel azt nem hiszem el!


Kinek mi a véleménye?



2017. jún. 17. 10:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő így érzi és olyan lelki életet él amelyben csak a választott párja az igazi pár, akkor miert ne?

Őszintén szólva ezek az érvek, hogy a fiatalabb kell aki "fullos" - csak külsőségekről beszélünk?? Rendkívül felszínes és bugyuta gondolkodasra vallana. Igen a többség az. De a többség munka után a tv-t bámulja... attól még az a jó és az a helyes? És csak ezt csinálja mindenki?

2017. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Pedig van ilyen, de nem sok...több ilyen pár kellene, de a mai társadalom valóban nem kedvez ennek a modellnek...
2017. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig éppen az ilyen férfi az érett érzelmileg, mert szembenézett már önmagával és bevallotta önmagának azt, hogy voltaképpen neki milyen nő kell és mit vár el érzelmileg egy kapcsolattól-házasságtól. Ha ezeket ő megkapja és közben szerelmesek is egymásba, akkor az teljesen jó, karakterük is összeillik :)
2017. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Vannak csalfák szép számmal, de nem kell azért ezt az attitűdöt mindenáron rávetíteni minden házas férfira. Ez már beteges, hogy ha tényleg van ilyen fokú hűség és rajongás, abba is bele akarsz magyarázni mindenféle negatívumot. Ez már nem is szimpla pesszimizmus a részedről, hanem rosszindulat.
2017. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
25%

Ítéld meg te, amit írok. 36 év együttlét után, ha választani kéne, újra őt választanám és nem egy 20, vagy 30 évest.


Ennyi idő alatt, volt pár ilyen-olyan viszonyom is. Nem túl rég is volt, alig 20 éves lány 2 évig. Viszont, messze nem tudta egyik sem azt nyújtani, mint a párom. Pár órás szabadidő eltöltésére jók, de, kb ennyi.


A párommal viszont elég össze nézni, hozzá érni a mai napig mozdul a nadrág. Ezt, még egyetlen más nő nem tudta elérni, legyen bármilyen fiatal bombázó.

2017. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Én így voltam az első 20 évben - mi köze ennek a fiatalabbakhoz?

Aki ennyire felszínesen él, az nem tudja mire jó a család.

akármilyen furcsa, még abba is lehet szerelmes az ember

2017. jún. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%
5ös akkor miért léptél félre, ha egy kis érintésre mozdul a nadrág? 24N
2017. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Eszem megáll! Már az a hihetetlen, ha valaki normális és nem k*rogat félre :D:D
2017. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Persze,persze kell a biztos háttér.

De az új izgalmas még is más.


Amelyik pasinak lehetősége adódik h(ü)lye lenne nem kihasználni azt!

Persze lehet az asszony jobb,meg minden,meg az biztos pont ,de a friss ropogós p-na ....az meg kell és kész!


Lehet ezt szépíteni.

Mindenki ilyen,vagy ilyen lesz,csak néhány nő hisz a tündérmesékben,hogy az ő párja ugyan nem,

-persze nem...-fogja bevallani,hogy de!

2017. jún. 17. 12:02
 10/31 anonim ***** válasza:
21%

# 7/9 A félrelépéshez semmi köze annak, mennyire szeretem, vonzódom a páromhoz.

Soha nem szerelemből, érzésből léptem félre. Tudom, itt, próbálnak mindig a kapcsolatba bajt keresni. Kb annyi, mint meglátni egy jó sütit és megkóstolni. Meg kóstolom, jó, nem jó, de ennyi, semmi kép nem azt akarom állandóan enni. Egyszerű kíváncsiság, mert tetszik rajta a díszítés, cseresznye, akár mi. Ez, csak egy pillanatnyi dolog.

2017. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!