Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tehetünk, ha nekem lényege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetünk, ha nekem lényeges, hogy neki is az legyen egy adott életterület, de őt nem érdekli?

Figyelt kérdés

Nem kényszeríthetjük a párunkat, hogy az érdekelje, ami nekünk fontos, de hogyan hidalható át mégis az, ha egyiknek fontos lenne, "párkapcsolati pillér", hogy a másiknak is fontos legyen egy adott terület, téma, de a másikat nem érdekli?

Nem ilyen kutyások kontra macskások dolog, hanem mondjuk személyiségfejlődés, célok, stb témaköre.



2017. ápr. 6. 09:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
19# nem, nem egy témáról beszélgetünk hanem a barátnődről..és bemásolod a beszélgetéseteket, mint valami felsőbbrendű lény, aki prezentálja, hogy milyen egyszerű a barátnője. Szerintem ez gáz.
2017. ápr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Nem a barátnőmről beszélgetünk, hanem arról, hogy a kettőnk viszonyában mit lehetne mozdulni, meg hogy honnan kélne mozdulni. Ez pedig egy téma. Az idézet meg a pontosabb helyzetmegértést volt hivatott elősegíteni, bármifajta felsőbb, vagy alsóbbrendűség nélkül.

Na, de jó lenne, ha megmaradnánk a tárgynál.

2017. ápr. 8. 15:36
 23/24 anonim ***** válasza:

Szerintem a korkülönbság a ludas... gondolom ő alig kezdte az egyetemet, ha egyáltalán érdekelte egyetem, te meg azért már dolgozol egy ideje, jóval tanultabb lehetsz, és talán családra vágysz már lassan. Ez a két korosztály vagy gondolkodásmód nem fér el egymás mellett.

Vagy megbeszélitek, hogy neked ez a flangálás csak az együttjárás kedvéért neem jó, nem visz sehova, és keresel hozzád közeleb állót, vagy tovább fűzögetde és töltöd unalmasan a napjaid vele. :(

2017. ápr. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

#23

Hát, valami hasonló. Félek, hogy kicsit még ilyenebb a dolog. Annyi idősen, mint ő most engem már rég csomó minden érdekelt. Ő meg elvan. Vagyis lehet, hogy azért személyiség- és szociális háttér függő is a dolog.


Na de legyünk kicsit optimisták, mert az utóbbi időben igen komolyan (ahhoz képest) hozzászól dolgokhoz, és érdeklődik adott témák iránt. Beszélgettünk erről a dologról, és azt mondja, hogy azért hallgat ha kicsit is összetettebb témák jönnek szóba, mint egy faék, mert nem akar butának tűnni, hogy hülyeséget mond, vagy kérdez azzal kapcsolatban, amiről beszélek, ezért inkább hallgat. Aztán mintha kicsit kezdene kinyílni. Az is van, hogy régi pasija eléggé kussban tartotta őt, és sosem hitt benne, meg ilyenek, s aztán lehet, hogy emiatt is hallgat inkább, de szépen kezdett kivirágozni.

2017. ápr. 22. 08:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!