Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tehetünk, ha nekem lényege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetünk, ha nekem lényeges, hogy neki is az legyen egy adott életterület, de őt nem érdekli?

Figyelt kérdés

Nem kényszeríthetjük a párunkat, hogy az érdekelje, ami nekünk fontos, de hogyan hidalható át mégis az, ha egyiknek fontos lenne, "párkapcsolati pillér", hogy a másiknak is fontos legyen egy adott terület, téma, de a másikat nem érdekli?

Nem ilyen kutyások kontra macskások dolog, hanem mondjuk személyiségfejlődés, célok, stb témaköre.



2017. ápr. 6. 09:48
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
#8, Jöhet a kocsid. ;)
2017. ápr. 6. 15:10
 12/24 anonim ***** válasza:

Ha fontos, hogy mély gondolkodású, intelligens barátnőd legyen akkor talán legközelebb úgy válassz, hogy ezt is figyelembe veszed :)

Illetve ha szereted a mostani barátnődet és mindenképpen vele szeretnél maradni azt mgetheted, hogy tágítod kicsit a világnézetét. PL. az én párom műszaki ember, én abszolút humán és kicsit a művészi vonalon is mozgok. Mellettem életében először jutott el operába, próbált ki új ételeket, utazott olyan helyekre ahova soha azelőtt...és még sok minden hátra van. Ehhez viszont kell az, hogy egy kellően érdeklődő ember legyen mellettem.

2017. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
A sógorom volt így el a nőjével. Vmiért azt hitte, majd fejlődnek a dolgok, de bizony magától semmi sem fejlődik. A nő mindent MAjD akart. Valójában abstolút semmi nem motiválta. Sógor elpocsékolt 7 évet, közben kicsit mekeseredett, elhízott stb. Most 45. Van egy lakása és ennyi. Nem pont erről álmodott.
2017. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

#9

"Úgy érted, 8-as, hogy mert nekik van személyiségük és céljuk?? :-D :-D"


Nem, úgy értem, hogy a nők szokása ilyen hülye bullshit baromságokkal b@@szogatni a szerencsétlen faszijukat :D

De úgy látom, itt egy alternatív univerzumba kerültünk, mint kiderült, a kérdező férfi :/

2017. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze. Ennyi. Ezen nem tudsz változtatni. Ideig óráig megpróbálhat neked megfelelni, de ha ő amúgy nem ilyen akkor semmi értelme. Nekem speciel az ilyen emberek, mint te, fárasztóak.
2017. ápr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Persze, kinek, mi jön be. Én szeretem, és nem tartom bullshitnek, ha el tudok beszélgetni a párommal művészetekről, kultúráról, különböző világokról, utazásról, politikáról, gazdaságról, filozófiáról, vallásról, történelemről, álmokról, célkoról, azok megvalósíthatóságáról, lehetőségekről, önmagunk megismeréséről, megértéséről, fejlesztéséről, vagy ha különböző témákról egészséges eszmecserét, vitát tudok folytatni vele. Van, aki elvan, ha a szomszéd macskáján rágódhat.

Ha a párom jóval ilyenebb lenne, mint én, lehet, engem is fárasztana, de így a másik véglettel kell számolnom, és az gázabb. :D

2017. ápr. 6. 15:56
 17/24 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, ide kell idézzem, mit sms-eztünk az előbb, míg olvastam a hozzászólásaitokat:



"Mesélj nekem arról, hogy mik azok a dolgok, témák, amik valamilyen szinten érdekelnek a világból, amiket érdekesnek, izgalmasnak tartasz, szeretsz gondolkozni rajtuk, vagy olvasni róluk, vagy nézni róla vmt a tévében???

Akár olyan, amiről reggeltől estig beszélnél, akár olyan, amit csak simán érdekesnek tartasz megemlíteni egy kicsit is."

15:15


15:53 (!)

"Jól van, szólok majd. Ha van olyan témám, megdumálgatom veled"


O_o

2017. ápr. 6. 16:02
 18/24 anonim ***** válasza:
Tudod te sokkal gázabb vagy, mondhatni szánalmas, amiért igy kibeszéled a barátnőd. Igaz, hogy ebből úgy tűnik ilyen éjjel nappal Budapestes, plazacicás szinten mozog, ami valóban gáz. De te meg a stílusod, inkább hányingerkeltő. Jobb lenne neked egy másik univerzumban és nekünk is. Én is szeretek beszélgetni a párommal mindenről de te már tényleg túl elvont vagy. Ez nem is lenne baj, de akkor miért nem hozzád hasonlóval kezdesz? Gondolom a barátnőd csinos, vagy mégis miért vagy vele? Esetleg ha beszélnél vele és nem kibeszélnéd....
2017. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mennyire számít kibeszélésnek, mert teljesen anonim módon beszélünk a témáról.

Vele is beszéltem erről már.

Amúgy még most vagyunk az ismerkedés fázisában.

2017. ápr. 7. 10:11
 20/24 anonim ***** válasza:
Keress egy másik lányt. Ha már most ennyire zavar ez a dolog (megértem), később csak még jobban fogsz szenvedni miatta.
2017. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!