Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tehetünk, ha nekem lényege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetünk, ha nekem lényeges, hogy neki is az legyen egy adott életterület, de őt nem érdekli?

Figyelt kérdés

Nem kényszeríthetjük a párunkat, hogy az érdekelje, ami nekünk fontos, de hogyan hidalható át mégis az, ha egyiknek fontos lenne, "párkapcsolati pillér", hogy a másiknak is fontos legyen egy adott terület, téma, de a másikat nem érdekli?

Nem ilyen kutyások kontra macskások dolog, hanem mondjuk személyiségfejlődés, célok, stb témaköre.



2017. ápr. 6. 09:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Kb. semmit. Ha valakinek nincs igenye valamire, akkor csak azert nem lesz, mert a parja szeretne, hogy legyen.
2017. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
50%

Keresel olyat, akit érdekel ez a téma.

Keresel egy bólogató kutyát, akit nem érdekel ugyan a téma, de a te kedvedért úgy tesz, mintha.

2017. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ezt lehet fejleszteni. Csak taktikát kellene váltanod! Azzal nem fog fejlődni mondjuk nyelvben ha frusztrálod azzal, h "már pedig jó lenne ha tudnál angolul". Közösen kellene csinálnotok. Mondjuk ha a nyelv a probléma akkor közösen filmet nézni magyarul angol felirattal. Közösen szöveget olvasni.

Esetleg beszélgetni erről, h mi az ami őt érdekli, amiben örömét leli. Attól, h nem egy matek géniusz még lehet abban sikeres amit szeret csinálni :)

2017. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
Segítene ha konkrétan megmondanád mire gondolsz, mert más vonatkozik arra ha te fontosnak tartod a tanulást de ö nem, és más ha gyereket nem akar.
2017. ápr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi az? Így érdemben nem is lehet válaszolni. Ha nagyon komoly, akkor hanyagold az illetőt.
2017. ápr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
A személyiségfejlődés, önismeret kérdése pont olyan, ami egy párkapcsolatban spontán is alakul a kölcsönhatások révén. Akinek ez fontos, az nem tud hosszú távon olyan társsal együtt maradni, aki hárítja.
2017. ápr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Igen, nem lehetne konkrétabban?? Számomra két dolog van, amiben nagyon közeli állasponton kell, hogy legyünk és amin úgy látom, sokan elvéreznek: a gyerekhez és a pénzhez való viszony...
2017. ápr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%

"személyiségfejlődés, célok, stb."


A kocsimat tenném rá, hogy te nő vagy :D

2017. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Úgy érted, 8-as, hogy mert nekik van személyiségük és céljuk?? :-D :-D
2017. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszi.

Írtam konkrétumot: személyiségfejlődés, célok témaköre. Vagy minimális szinten a világ, emberek, világok, gondolkodásmódok (csak simán "vagy"-al, nem is "és"-t kérek a felsorolás közé). Ő elvan a kis világában, minden jól van, ahogy van, céltalanul élni egyik napról a másikra. Ami oké lenne, ha tényleg boldog lenne így. Persze bármilyen pofon az élettől más hibája miatt van, és másoktól függ természetesen az ő sikertelen, üres élete is, és azért is más a hibás, ha őt mindenki kihasználja.


Érzek némi intellektuális szomjat is mellette, de ez már picit más kérdés: engem rengeteg dolog foglalkoztat, de vele ritkán tudok "kitépődni" a teljesen hétköznapi témák közül, mint pl:

"ma ezt csináltam"

"így-úgy érzek irántad"

"azért szeretlek, mert..."

"alig várom a hétvégét, mert így, meg úgy szeretnék veled dugni".

"találkoztam xy-al, aki amolyan"

"olyan ruhát láttam a boltban"

"láttam egy vicces valamit"


Ha félreteszem ezt az igényemet, akkor amúgy tényleg nagyon jól kijövünk, és nagyon kedvelem, és többi egyébben találunk, de azért néha magányosan ülünk hárman: én, ő és a parlagon hagyott agyam. Nem tartom nagyra magam, de azért sok egyébről tudnék még dumálni vele, amikre ő csak bólogat, ha mégis szóba jön, de tereli is el a témát. Gondolom a korkülönbség hordozza (27F, 19L), de azért én 15 évesen is több minden iránt érdeklődtem, mint ő 20 évesen fog.

2017. ápr. 6. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!