Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Manapság a pénz mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a pénz mennyire lényeges a szerelemben?

Figyelt kérdés
Mondjuk az én esetemben? 15/f

2014. dec. 26. 02:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha már szerelemről van szó, akkor a pénz nem mérvadó. A szerelem nem függ ilyesmiktől.
2014. dec. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jobban fogalmazva 1 kapcsolatban. Bocsi
2014. dec. 26. 02:08
 3/18 anonim ***** válasza:

Az már más. Attól függ, hogy érdekkapcsolatról van-e szó. Ha igen, akkor értelemszerűen elég fontos tényező..

Ha csak egy sima kapcsolat, ahol a feleket nem vakítja el a szerelem, de szeretik és tisztelik egymást, akkor sem kéne, hogy szerepet játsszon. Ha a két fél anyagi helyzetének nagy a különbsége, akkor az jelenthet gondot, de értelmes emberek között nem szabadna.

2014. dec. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ment a zöld kéz :D :)
2014. dec. 26. 02:21
 5/18 anonim ***** válasza:
15 evesen semennyire.
2014. dec. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Na látom, csak nők válaszoltak. Ma már pénz nélkül nem nagyon kellenél hosszútávra senkinek sem, élvezd ki, hogy még csak 15 éves vagy.
2014. dec. 26. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, nem vagyok eleresztve anyagilag, átlagon aluli pénzügyi helyzetben élek. Ennek ellenére szuper barátnőim voltak, ez egyiknél sem számított.
2014. dec. 26. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Neved mindent elarul...venyige92 loool
2014. dec. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

hát, ha meg tudod hívni egy hambira, az sosem rossz, de ez is csupán az udvariasság szintjén, szerintem, és nyilván utána illik a lánynak visszahívnia mondjuk egy fagyira.b:)

egyébként a normális kapcsolatban nem függ semmi a pénzügyektől, semmilyen korban.

2014. dec. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon százával hemzsegnek a sikertelen fiúk, akinek szent meggyőződése, hogy pénzzel sikeresebbek lennének. Csodálom, hogy meg egy sem csapott le a kérdésre.
2014. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!