Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Manapság a pénz mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a pénz mennyire lényeges a szerelemben?

Figyelt kérdés
Mondjuk az én esetemben? 15/f

2014. dec. 26. 02:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
15-25 évesen még tényleg nem számít a pénz, elég ha megtudod hívni egy üditőre az első pár randin.
2014. dec. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Sem manapság, sem régebben nem volt érdekes a pénz a szerelemben, mert ha pénzről beszél valaki egy szerelemben, akkor az nem szerelem.
2014. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Igen venyige "voltak". Nekem is voltak nagyon tuti nőim, de egyikből sem lett igazán komoly kapcsolat.Jelenleg átlaghoz képest jól keresek, de mikor nem álltam ilyen jól anyagilag,fura de mindig ezek miatt ment a veszekedés, és most nem 1 nőről beszélek. Szóval hanyagoljátok már ezt az álszent dumát, hogy a pénz nem számít csak a szerelem.. Ez a közhelyes duma egy filmben lehet megállná a helyét, de a való életben nem hiszem. Biztos vannak ilyen nők is 100-ból 1-2 talán.
2014. dec. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Most gondolom pont az a két nő fog válaszolni, és kioktatni.
2014. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 homo ludensz ***** válasza:
Akkor ti lányok miként vélekedtek Vajna és Pálcsik Timi szerelméről. Most voltak síelni, négy millió forintja bánta az öregnek,de ugye a szerelem nem ismer korlátokat. Négy millióért talán még én is szerethető lennék legalább egyszeri alkalommal.
2014. dec. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Véleményem: Aki a pénzért van valakivel az egy rossz kva. Hiszem hogy létezhet igazi fiú lány kapcsolat is :)
2014. dec. 28. 18:20
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen, fiú lánykapcsolat az lehet őszinte, de én most egy férfi, és egy nő kapcsolatára célzok. Kell nekik az anyagi biztonság, a szerelem ilyenkor nem döntő tényező. Ez persze nem azt jelenti, hogy minden nő ilyen, de nagy százalékban vannak jelen.
2014. dec. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Értelek :)
2014. dec. 28. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!