Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehet hogy összejövünk a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy összejövünk a volt férjemmel. Fogadjam be a lakásomba úgy, hogy nekem kéne őt eltartanom, ki tudja meddig?

Figyelt kérdés
Most vettem lakást és hitelt fizetek, a pénzem fillérre ki van számolva. Vágyom arra, hogy újra együtt legyünk, együtt éljünk, de ő szinte nem tudná fedezni a költségeit, ha nálam lakna, mert 65 ezer a jövedelme, amiből gyerektartást fizet, cigarettázik és még pár hónapig magas telefonköltséget fizet. Folyószámla-hitel tartozása is van. Meg lehetne-e engem érteni, ha azt mondanám neki, hogy keressen 8 órás munkahelyet és szülői segítséggel fizesse ki a hitelét és utána összeköltözhetnénk. Én se vagyok köteles róla gondoskodni, főleg hogy saját maga okozta a problémáit. Vagy nem jól látom? Vagy azt mondjátok, hogy ha szeretem, akkor meg kell oldanom valahogy a dolgokat. Mi a véleményetek?
2017. márc. 7. 14:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
42%
Velem jobban járnál. El tudom tartani magam. Rajtam kívül akad néhány százezer férfi az országban, aki el tudja tartani magát. Mit akarsz egy csődtömegtől?
2017. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%
Kell egy kolonc a nyakadba? :D Fogadd csak be,az életbe nem teszed ki a saját lakásodból! Ezért gürizel,hogy egy ágrólszakadtnak lakást nyomj a valaga alá? Miért,azért a kis kolbászkáért?Megéri? Saját magát nem tudja tisztességesen fenntartani,készülj fel rá,hogy ezen nem is fog változtatni!Ugyanis ha akart volna,már keresett volna normális munkát,nem ahol 65ezret keres,ráadásul az egymagára kevés!
2017. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, rosszindulatú vagyok, de nekem az jutott eszembe, hogy az exednek gazdaságilag eléggé megérné, ha újra összeköltöznétek...
2017. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!