Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem miért dől el ilyen sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért dől el ilyen sok idő alatt, hogy összejövünk vagy nem?

Figyelt kérdés

Beszélgetek eleget sráccal, gyűlölöm a netes ismerkedést, de belementem, mert tudtam ki ő látásból. Már 2-3 hónapja beszélünk, 1x tudtunk találkozni. Barátnőim mondják, meg itt is olvasom h egy tali és eldől lesz-e több vagy nem. Persze, ha nem akkor én azt tartom fernek, hogy közöljem. Megtettem más fiúkkal 2-3x, viszont vele beszélek, és azt mondta, ha lesz idő akkor találkozunk. Csak kicsit türelmetlen vagyok.

Egy kapcsolatom volt eddig, és ott minden ment magától. Ez nekem túl hosszadalmas...


2016. nov. 18. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, mint te- nekem sajnos nem sok lehetőségem van az ismerkedésre, eléggé "vidéken" lakom, sajnos az itteni korosztályombeli fiúk egy része "szakmunkásképzős" (nem, nem lenézem a szakmunkás fiúkat, de nekik tényleg a traktor és az eke az isten. Persze, vannak kivételek, de ők naná, foglaltak) a srácok nagyobbik része 5-6 osztályt végzett "norvég".

Diplomás nőként nem sok lehetőségem van, csak a net.


2 hosszú kapcsolatom volt összesen, mindegyik netről, de egyik sem célzott társkeresőzés által. Egyik 6, a másik 2 évig tartott. Mindegyik esetében 7-8 hónapig csak beszélgettünk és telefonáltunk az első találkozás előtt - tény, hogy a legelső talin utána már volt minden. Szóval, nálam is relatíve sok idő alatt dőlt el.


Most is alakulóban van valami, nála már "lejjebb adtam" a biztonságból, pár nap után kapott valós nevet, hasonlót.

2016. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!