Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, taktikáztok ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, taktikáztok ismerkedés alatt?

Figyelt kérdés
Ismerkedés, randizás közben. Ha van egy lány, aki nagyon bejön, taktikáztok kicsit? Pl nem keresitek 1-2 napig, hadd hiányoljon?
2016. nov. 14. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem csinálnék azért, hogy azért nem keresem, hogy hiányoljon. Nagyon önző dolog.
2016. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nyilván vannak, akik igen.

Én ennél egyenesebb ember vagyok, és az alapvető őszinteséget (amibe bele tartozik az is, hogy nem taktikázik) a partneremtől is elvárom.

Épp szombaton szakítottam meg emiatt az ismerkedést egy lánnyal. Nekem elsődleges szempont, hogy ha már valaki a hozzám legközelebb álló lány akar lenni, akkor ne mutassa magát másnak, mint aki.

2016. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Simán van olyan, hogy nem kersem 1-2 napig, de az nem "taktikából", hanem mert vannak egyéb dolgaim is, és férfi lévén egyszerre jellemzően csak kevés dologgal szeretek foglalkozni.


És ezzel valszeg a férfiak nagy része így van, szóval ha a kérdés arról szól, hogy egy férfi 1-2 napig nem jelentkezik nálad, akkor az most mit jelent, akkor nagyobb valószínűséggel jelenti azt, hogy csak szimplán férfi, mint azt, hogy taktikázna.

2016. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Volt hogy taktikáztam, de az már kényszerűség. Ott nincs minden rendben. Amikor nem jött minden simán, és taktikáznom kellett, akkor abból nem lett semmi, a lánynak nem kellettem.


Szóval ha te vagy a lány, akkor valószínűleg távolságtartónak tűnsz neki, bizonytalan az egésszel kapcsolatban. Ha akarsz valamit, akkor biztasd valamilyen módon!


24f

2016. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Néha nem árt, de csak azért, hogy az adott viselkedésmód beépüljön a személyiségedbe. Egy vonzó férfi ugye nem lóg mindennap a nő nyakán, mert van saját élete, ami fontosabb a számára, mint egy szinte még ismeretlen nő. Viszont ha valaki nem ilyen férfi, akkor könnyen elronthatja az ismerkedést a túlzottan kuncsorgó és kiéhezett viselkedésével, amit ő természetesnek gondol.
2016. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék, de sajnos valamennyire muszáj bizonyos rituálékat betartani, mert jónéhány dolgot hajlamos vagyok másképp csinálni, mint a többség egész egyszerűen azért, mert úgy hatékonyabb, praktikusabb, jobban szeretem, vagy csak épp úgy alakult, viszont ezt szinte lehetetlen elmagyarázni az elején, szóval muszáj belemennem a játékba valamilyen szinten.

Pl amit írt az 5-ös, nekem nem gond, ha gyakran/sokat beszélgetünk neten például, de nem vagyok kiéhezett sem, szimplán csak ilyen vagyok. Na de a lány meg nem hiszi el bemondásra, hogy nem azért csinálom, mert kiéhezett vagyok (és valljuk be, nem is kötelező elhinnie), szóval vissza kell fognom magam kicsit.


25/F

2016. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem dandártábornok vagyok, hogy taktikázzak. :/
2016. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az első 8-10 hónap alatt, míg fejlesztettem a személyiségemet, taktikázás volt, annak számított. Ma már ösztönből jön, tehát most már nem az.


33F

2016. nov. 15. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen. És a sikereim alapján (mint alkalmiak, mind tartós kapcsolatok) beválik a dolog.


Ha nem vált volna be, azt mondanám hogy nem csinálom tovább, de gyakorlatias ember vagyok.

24/F

2016. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!