Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire korrekt egy ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire korrekt egy ismerkedésnél ha valaki eltűnik 1,5 napra?

Figyelt kérdés

Azt mondta a srác, hogy majd beszélünk. Attól függetlenül lassan 2 napja nem jelentkezett.

Ez mennyire elfogadott? Ha nem ér rá akkor azért illene dobni egy sms-t, hogy nem fog rá érni stb.



2016. nov. 13. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
ez már volt. szerintem nem fogtok beszélgetni:) vagy csak akkor ha a többi csaja mellett rád ér. én hagynám ezt a dolgot
2016. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jártam így én is. Azt mondta majd beszélünk. Nem írt, végén én írtam rá és nem akart már semmit.

Vagy másokkal is ismerkedik.

2016. nov. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Még ismerősök vagyunk fb-n, ott látszik, hogy már régóta nem volt online. :D

Vagy én dramatizálom túl?

Ha nem ír írjak rá? Hogy azért jó lett volna ha szól stb?

2016. nov. 13. 18:37
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

2 napja nem online? Nincs esetleg egy másik facebook-ja is?

Én úgy vagyok vele, hogy napi legalább egy üzenet belefér.

2016. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudtommal nincs, csak 1 ilyen nevezetű ember van.
2016. nov. 13. 18:41
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Jajj Istenem. Azt mondta majd keres. Ez általában azt jelenti, hogy majd (határozatlan időhatározó) ha te előbb akarsz vele kapcsolatba lépni, mi a búbánatnak nem keresed ?
2016. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
teljesen korrekt. majd 1.5 év után aggódj.
2016. nov. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
2 nap semmi. Ha 2 hét után sem jelentkezik, akkor elkönyvelném annak, hogy ebből nem lesz semmi, de 2 nap után felesleges aggódni. Nálam is van simán úgy, hogy 4-5 napig nem nézek fel a netre, mert úgy összejönnek a dolgok.
2016. nov. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
2 nap semmi, de még 3-4 sem. mondjuk 8-10 nap után felejtős.
2016. nov. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!