Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hiányzó fog, kiabranditana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzó fog, kiabranditana ismerkedesnel?

Figyelt kérdés
Engem sajnos kisse kiabranditott,rákérdezni meg nem igazan mertem... Igényes egyebkent. Tudom draga a fogpotlas,de lenne eleg neki ra. Tapasztalatok?
2016. nov. 11. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Igen, kiábrándító, ha elöl nincs foga. Ha hátul nincs az nem zavar.
2016. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kérdezz rá,komolyan mondom.Soha nem tudhatod miért alakult így,vagy miért nem csináltatta még meg pl... Sok oka lehet rá.
2016. nov. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Van van rá pénz,akkor nem igen van mentség arra,hogy miért nem csináltatja meg, még csak a munkahelyi beosztás se nagyon lehet mentség, időpontot meglehet beszélni,hogy mikor jó a páciensnek. Félni pedig nem kell, nekem pl. ha rendesen elvan zsibbadva a pofám, onnantól azt csinál amit akar, recseghet, ropoghat húzás közben is, nem különösebben érdekel.
2016. nov. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
A fogimplantátum nem olcso 180ezer, és mikor elmulik a zsibbadás jön az elviselhetetlen fájdalom ezert 4 oránként két napig fájdalomcsillapitot kell szedni és jegelni legalább ugyanennyi ideig h ne dagadjon fel az arc. A páciensek 5-7%-nál(itt az oldalon volt olyan akivel ez meg is törtent) pedig nem fogadja el a szervezete és akkor kidobott pénz volt. Csak h mindenki tisztaban legyen a dolgokkal.
2016. nov. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%
Igen.
2016. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha elöl hiányzik mindenképp meg kell csináltatni. Nekem nem látható helyen hiányzik egy, lenne rá pénz, de félek tőle piszkosul. Ha majd valamiért mennem kell megcsináltatom, de csak ezért nem fogok.
2016. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Volt ilyen pasim és egyáltalán nem érdekelt.
2016. nov. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!