Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Mik azok a bókok ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mik azok a bókok ismerkedésnél amit mondtak már férfiak és pozitiv volt számotokra?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok hogy látásból ismertétek egymást, szemeztetek is vele, tehát valamennyire be is jött nektek, és közeledni próbált felétek valami bókkal.

Külső/Belső? Kort is irjatok.


2016. szept. 27. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:

nagyon csinos vagy

27n

2016. szept. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem bármilyen bók jól esik, ha látom, hogy szívből jön, és komolyan gondolja vki, és nem tahó. Páromtól jól estek a "csinos vagy"... vagy már első csók után, mondtam, hogy nem értem, miért engem választott, mert vannak csinosabb és okosabb lányok is nálam, erre azt mondta, hogy "Szerintem nincsenek".
2016. szept. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó: Én azt mondtam volna: Vannak, vannak, szebbek, jobbak, de nekem te vagy a legszebb! :) Szerintem ez is jól hangzik. Már kapcsolatban: ,,nem merek pislogni, nehogy lemaradjak bármiről, ami veled történik" Szereinted ez jó bók? 28f
2016. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a barátnőm mondta, hogy de szépek a szemeid. Ere csak annyit válaszoltam pimaszkodva, hogy "emlékeztetlek, hogy egy tükröződő felúletet bámulsz". Elolvadt :D. Az egyetlen volt akinek lehetett normálisan eredetin bókolni :)
2016. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3-as... hát így leírva nekem ez erőltetettnek és nyálasnak tűnik. De lehet, ha vki nekem mondja, és látom rajta, hogy csípőből jön, és nem erőltetetten agyalt rajta több óráig, akkor már más a véleményem.

4-es, na, ez viszont vagány, tetszik :D.

2016. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még mielőtt Pákónak néztek megkísérlem helyesen leírni a felület szót :D bocsi.
2016. szept. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak simán az, hogy "Gyönyörű vagy!" Vagy van, aki beleveszi a mondandójába, h nah, "Milyen feladatot oldottál ma meg a a munkahelyeden Okoska?" Eredeti, mert nem csupán annyit mond, h "Okos vagy", hanem eleve annak hív. Vagy olyan, amikor bókol vlmiért, de nem hagyományosan. Pl. nem a szemeimet dicséri, hanem azt mondja: "Imádom ahogy a kék szemeiddel rám nézel. Olyan mosolygósak mindig! Jó látni, hogy ilyen boldog vagy"
2016. szept. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akivel nem ismerjük egymást, attól a bókok is üresek, és nem is nagyon adok rá.

Ami számomra legnagyobb pozitív bók volt, azt egy kollégámtól kaptam, aki elsőként ismerte el a szakmai hozzáértésemet úgy, hogy azt is beismerte, hogy ő ebben járatlanabb, és szívesen fordul hozzám segítségért.

2016. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!