Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogy félek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy félek, hogy esetleg nem fog tetszeni?

Figyelt kérdés

Megismertem egy nagyon aranyos srácot, egy hullámhosszon vagyunk, mondhatni passzolunk egymáshoz. Nem sokára megejtjük a találkozót, de félek is ettől egy kicsit.

Mi lesz ha nem tetszem neki, vagy nekem ő?

Annyira jól elvagyunk, és félek, hogy "elveszítem" ha nem úgy alakulnak a dolgok köztünk.

Ő nagyon pozitívan áll hozzá, mondta is, hogy tudja ez több, mint barátság.

Láttam már róla előnyösebb képet és kevésbé előnyöset is.

Mit tegyek, hogy legyőzzem ezt a negatív hozzá állást?



2016. nov. 11. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:

próbálj meg mással foglalkozni, míg eljön a tali.


úgyis találkoztok, és akkor nagyon hamar megtudod.


a félelem normális, de akkor is tedd azt, amit akarsz.

2016. nov. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, amit érzel, hiszen kialakítottatok egymásról egy képet, amihez ragaszkodtok, és félsz, hogy ezt a valóság tönkreteszi.

Ellenben, ha egymáshoz valók vagytok, akkor nem ez fog történni. Ha mégsem, akkor értelmes emberek módjára meg lehet beszélni, hogy továbbra is tartsátok a kapcsolatot. Persze, az utóbbi esetnél megváltozik némileg a kommunikáció, ezt el kell fogadni, és engedni kell mindkét félnek, különben csak feszültséget generál.

Felesleges erre ráfeszülni, bár teljesen normális folyamat. Tényleg próbálj meg kicsit más dolgokkal lekötni magad, és oldani a benned felgyülemlő feszültséget. Aztán lesz, ami lesz :)

2016. nov. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tehát félsz attól, hogy elveszítesz valamit, ami még nincs is... Egy idealizált képhez ragaszkodsz, aminek talán nincs is köze a valósághoz.

Nem árt tudatosítani, hogy netes ismerkedéskor a valóság az első személyes találkozáskor kezdődik, addig csak illúzió, csak egy lehetőség. Ha nem felel meg az elképzeléseidnek, akkor mégis mit veszítesz?

2016. nov. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!