Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha összejövünk lehet ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejövünk lehet ebből valami baj?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, messziről rokonok vagyunk, az én nagymamám meg az ő nagyapja unokatestvérek, így szegről-végről mi is rokonok vagyunk. Őt ez soha nem érdekelte, mindig azt mondta a fél város rokona így. Tegnapelőtt bulizni voltam egy klubban, ahol ő is ott volt, rengeteget táncolunk ilyenkor ha összefutunk. Én sokat ittam mert le voltam törve, megcsaltak és két hete szakítottam, így elterveztem, hogy kirúgok a hámból. Már a buliban is többször annyira szorosan magához ölelt, hogy nem tudtam mit csináljak. Kettő körül eljöttünk mert én már egy kicsit szédültem, így ki akartam sétálni magamból a piát, pont az ő lakása felé sétáltunk amikor mondta, hogy menjek fel főz egy kávét, én meg belementem. Mikor felértünk észrevettem, hogy nagyon néz, ő meg levette a pólóját, és fűzte az agyamat elég rendesen. Tudja magáról, hogy jó pasi és el is tudja magát adni, így két perc alatt már alig bírtam magammal, képtelen voltam leplezni, hogy mennyire bejön nekem ekkor megcsókolt, és mondta, hogy már nagyon régóta akar engem, de most nem enged el. Próbáltam egy ideig ellenállni, de ő ahol ért ott csókolt, és olyan jól, hogy úgy éreztem ott szétesek a karjaiban. Hajnalig szeretkeztünk, és még éltemben ilyen jó nem volt, mintha minden porcikánk összeillene. Reggel persze tök rosszul éreztem magam, hogy ilyen gyenge voltam, hiszen mégiscsak rokonság van köztünk, és ezt el is mondtam neki. Ő tök hülyének tart, szerinte ez olyan távoli rokonság, hogy nem számít és folytatást akar. Azt mondta olyan régóta szerelmes belém titokban, hogy már lassan majd beleőrült, és akárhány buliban táncoltunk ő mindig majd belehalt hogy nem csókolt meg közben, vagy nem jelezte mennyire akar. Mit tegyek? Ez tényleg nem gáz, és csak én fújom fel a dolgot?
2016. aug. 11. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Köszönjük, hogy megtekintették az Aranyember c. darabot!

Függöny fel!

2016. aug. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia!:) Ez már elég távoli rokonság úgyhogy semmi probléma nem lehet:) Ne aggódj emiatt. Nyugodtan járhattok meg ilyesmi. Lehet ebből még szerelem is;) Majd mesélj privátba, hogy mi történt:) De csak ha szeretned. Sok szerencsét:3
2016. aug. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezzel az erővel mindenkit pattints le, mert Ádám és Éva mindenki ősapja.

Már a nagyszüleitek is csak távoli rokonok voltak. Szerintem az a csoda, hogy még tudjátok, hogy van közös ág a családfán.

Abban is igaza van, hogy jó eséllyel a környéken lakó fiúk 60-80%-a valamilyen távoli ágon rokonságban áll veled, főleg ha a nagyszüleid is már a megyén belül laktak.


Nyugodj le, add át magad az érzésnek, és élvezd egy kicsit a pillanatot.

2016. aug. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nagyon távoli a rokonság. fogalmad sincs kilehetett a közös felmenőtök... nagyszüleitek unokatesók voltak, tehát az ő nagyszüleik voltak egy pár :D harmadunokatestvérek vagytok. másodunokatestvérekkel sincs már nagy gond genetikailag, kicsi az esélye a vérfertőzésnek.
2016. aug. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!