Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lesz ebből?...

Szerintetek mi lesz ebből? összejövünk-e még valaha?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm 2008-ban jöttünk össze idősebb volt nálam 3 évvel de nagyon jól kijöttünk, 1,5 évig voltunk együtt úgy, hogy közben az anyja meg az apja folyamatosan azon dolgozott, hogy szétválasszon minket 1,5 év után elege volt és inkább szakított velem, csak, hogy a szülei ne ba*tasság tovább és összejött egy nála 7 évvel idősebb palival akivel együtt voltak kb majdnem egy évig de szakított vele és írt facebookon egy levelet, hogy engem szeret meg, hogy csak elakart feledtetni engem de nem tudott mert szeret.. és újra akarta kezdeni én meg kb ugyan így voltam de nem tudtam mit tegyek olyan sok idő telt el mi van ha nem működik stb.. és addig tétováztam míg összejött megint egy 32 éves gazdag fószerrel de az is csak 2 hónapig tartott neki megint írt, hogy szeret és találkozni akar.. de én már meguntam, hogy mindig eltáncol, hogy rájöjjön, hogy engem szeret meg is utáltam viszont mindig hiányzik.. van most is barátnőm de itt belül őt akarom senki mást.. ő meg most nem tudom milyen játékot játszik mert ír, ha nem írok akkor hiányzok neki de ha már válaszolok és beszélgetünk kb 5 percet már így utállak úgy utállak lesz a vége. ezért minden héten le is tilt de fel is old..


szerintetek tudok valaha mást szeretni vagy úgy kell leélnem az életem valaki mellett, hogy közbe más után vagyakozom..


2012. jan. 20. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a nő játszmázik veled, de persze te is benne vagy ebben. Szerintem felejtsd el, millió nő van még rajta kívül is csak nyisd ki a szemed...ez az én véleményem, ha mást gondolsz tedd úgy :D sok sikert!
2012. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Játszik veled.Élvezi a helyzetet hogy te szereted és bármikor leakaszthat a fogasról.

Szerintem felejsd el,ha ugy könnyebb szakits meg vele minden kapcsolatot,hidd el jobban jársz.

2012. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!