Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz társam valaha? 27 n

Lesz társam valaha? 27 n

Figyelt kérdés

..kicsit kiborultam ..ma családi összejövetelkor ..minden 2. kérdés az volt : van barátod ? jajj miért nincs ? és mikor lesz már baba ?


nem szokott ez általában zavarni -de most nagyon megvisel :( totál kiborultam ..pedig egy dekoratívnak mondott,vidám energikus művész lányka vagyok ..és tényleg én is elgondolkodtam ..

ha eddig nem találkoztam egy olyannal sem akivel kölcsönösen szerelmesek lettünk volna ,és akinek szívesen szülnék -mi az esély a jövőben ? :(


Voltak kapcsolataim ..de én nem akarom h az éltem hazugság és megalkuvás legyen -ha valakit nem tudok szerelemmel szeretni megmondom ,és elvárom h nekem is megmondják ,mert így korrekt ..


Mit gondoltok erről ? nagyon hiányzik egy valódi társ. De tényleg ,mert a társas magány fogalmát ismerem -tehát akkor inkább vagyok egyedül ..


Köszönöm h írtok !


2011. dec. 25. 21:36
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
7%

Hát én 15/f létemre ugyanezeket a kérdéseket teszem fel, pedig még el se kezdtem udvarolni..


viccet félretéve szerintem sosem késő, viszont 27 évesen már illene legalább 1 gyereket szülni, elég kellemetlen hogy mire a fiad 20 éves lesz, téged már lassan temetni kell majd.

2011. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
16%
15/F vagyok és én is ilyen reménytelennek látom az életem..
2011. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
89%
Az furcsa, hogy igazán szerelmes se voltál. Én is 27/L vagyok, van egy fiam, de társam nincs. Így még nehezebb találni, és a választék sem valami bő. De sokan vannak még ezzel így. Sosem szabad feladni a reményt!
2011. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
56%

(Azért ez a temetni kell duma kicsit erős volt...)

Talán magasak az elvárásaid, emiatt nem érzel senkit elég jónak. Vagy rossz helyen, rossz társaságban keresgélsz.

"nem akarom h az éltem hazugság és megalkuvás legyen"

Pedig minden kapcsolat kompromisszumokat igényel. Ha elég erős vagy, felülemelkedsz rajtuk. Ha nem, akkor várhatod a szőke herceget az idők végezetéig.

2011. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

akibe szerelmes voltam hosszú évekig, szórakozott velem de kapcsolat nem volt köztünk csak a hitegetés.


aztán .. volt olyan aki belém volt szerelmes ..de ott én nem voltam és én pont a fájdalom és a becsapottság miatt amit én átéltem nem akartam megtenni mással.

2011. dec. 25. 21:55
 6/37 anonim ***** válasza:
34%

hát igen ez így van aki nekünk kell annak mi nem kellünk akinek meg mi kellünk az nem kell nekünk.


15/F

2011. dec. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
kormpromisszum az más !! arra nyitott vagyok! de néha kétségbeesek ..mert ha szerelmet nem érzek ,ha nem érzem h a másik ember akit szívesen vállalok és ő is engem akkor az nagy baj .Rengeteg 30+os nő a végén már úgy van h mindegy mindegy csak legyen végre valaki aki gyereket csinál neki ..azt is "bevállalja" h tudja boldogtalan lesz. Nem véletlenül írtam h TÁRSAT -ebben benne van h egyenlő erős emberek között lesz a kapcsolat ..és nem konvencióból, handycapből ,vagy traumából -és kiszolgáltatottságból . Elég reális vagyok úgy érzem tehát nem várom az ideát hanem egy hús vér embert akivel együtt lehet dolgozni a mindennapokon és lelkiében is egy nyelvet beszélünk.. és ha megölel igazán érzem h engem ölel ..
2011. dec. 25. 22:02
 8/37 anonim ***** válasza:
90%

"minden 2. kérdés az volt : van barátod ? jajj miért nincs ? és mikor lesz már baba ? "


Ez több, mint tapintatlanság részükről!


"Mit gondoltok erről ? nagyon hiányzik egy valódi társ."


Ez esetben azt gondolom, a kornyezeted kifejezetten cseszegetni akar - egy kis energiát rabolni tőled. Mi másért dörgölnék valakinek az orra alá a saját nyomorát, fájdalmát?

2011. dec. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
81%

Ugyanebben a helyzetben vagyok, annyi különbséggel, hogy én már hittem egyszer eddig, hogy megtaláltam a nagybetűs igazit, de aztán kiderült, hogy úgy igazából, tiszta szívből csak én voltam szerelmes, ő nem. Na ez tényleg szívás. Fél éve én is egyedül vagyok mint a kisujjam és nem hiszem, hogy leszek még az életben valaha annyira szerelmes.


26 N

2011. dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
30%

biza,az elvarasokkal lesz ott gond...


megalkuvonak nem kell lenni,de fel kell ismerni,hogy hol vannak a hataraid es az ertekeid...

kereskedelmi nyelvre leforditva,ar/ertek arany...

tehetsz 6 gyemantot egy trabantra es ettol erhet 25milliot,de a kutyanak nem fog kelleni...


raadasul ha muveszlelek vagz,akkor plane...

nem sokan kedvelik a szelsosegeket,es a "muveszkedes" manapsag az...

es tudod,sokan ismerik a "azert,mert nem ert meg senki meg nem biztos,hogy muvesz vagy" cimu kozmondast...

es ugye minden kozmondasnak van alapja...

tapasztalat...

es mielott nekem esel,egy idoben eleg sok onjelolt muveszkislany forgott korulottem...

es ha valasztani kellene,mint a lakatlan szigeten,akor biza inkabb a capak...

:)))

ez van...

2011. dec. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!