Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fiú, akivel már 7 hónapja beszélgetek msn-en, azt mondja, fél a távkapcsolattól? 50 km választ el minket egymástól, lehetséges, hogy összejövünk valaha?

Figyelt kérdés
7 hónapja ismerkedtünk meg chaten, és azóta naponta beszélgetünk, átlag 2-3 órát. Tisztában vagyunk egymás kinézetével, mert találkoztunk is már, és tetszünk is egymásnak, illetve nagyon kedveljük egymást. Nem értem, miért fél.
2009. okt. 5. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak kifogás. Jól érzi magát igy, esze ágában sincs összejönni veled... már rég megtehette volna, nem?

Bocsi

2009. okt. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

50km? Bazz....örülnék ha csak ennyi lenne köztünk de sajna több mint a 7szerese!!! Figy ha szeret elmegy érted a világvégére is ha nem akkor a szomszéd utcába se...nem lesz ebből semmi nyugodj bele:(


Amúgy nemértem miért nem lehet leírni hogy HÁNY ÉVESEK VAGYTOK fontos adat mert pl 13-14évesen ennek full nincs semmi értelme...kicsit idősebben de csak akkor ha komolyan gondoljátok de ennek minimális az esélye! Sajna ez van...

2009. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a korunk tényleg lemaradt. Én 21 éves lány vagyok, ő 25 éves fiú.
2009. okt. 5. 21:32
 4/10 anonim ***** válasza:

7 honap alatt mar lehet vegigdugta a fel falut.

50 km nevetseges(1 par sor utan messzebbre elbrunyalok).

2009. okt. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem sem túl biztató. Igazából elmondhatja Neked, hogy fél tőle, én is féltem tőle anno (350 km volt kb. a távolság), de azt is tudtam, hogy nélküle meg egyáltalán nem bírnám.

Ő is így volt vele, ezért ma már 3 év után együtt élünk.


50km nem sok. Mennyit adtam volna, ha köztünk csak ennyi van. Így azért elég sűrűn tudnátok találkozni is. Kérdezz rá, hogy így szeretne e Tőled valami kapcsolatot vagy sem. Szexpartner gondolom nem akarsz lenni, de tisztázd le ezt a dolgot. Különben csak egymás idejét pazaroljátok, szerintem.


L/21

2009. okt. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

50km? Az távolság? Na ne már... húúú de örülnék neki, ha csak annyi lenne nálunk is és nem 200. :\ (Bár a 3-400km-t, meg pláne 1000km felettieket olvasgatva itt néha még örülök, hogy csak ennyi. :))


Szóval 50km?

Más ennél többet ingázik napi szinten melóba/suliba.


Nem. Ne fogjátok erre. Túl átlátszó indok. Ezen nem múlhat, főleg, hogy ez tényleg nem távolság. Úgyhogy mondd meg neki, hogy találjon ki más mesét, vagy mondja meg őszintén mi az ábra.

2009. okt. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Köztünk sok1000 km van, és rá is ment a kapcsink. ;((
2009. okt. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Köztünk 80km van, kéthetente talizunk de akkor együtt töltjük az egész h.végét.Ha hosszabb szünet van, akkor én megyek náluk.Már 3 éve együtt vagyunk, és nagyon boldogok vagyunk.A szerelem nem ismer határokat!Hagyd a srácot, mert te csak bizakodsz, aztán majd ha kiderül, hogy tényleg nem akart tőled semmi komolya, bánni fogod azt az időt amit elfecséreltél rá.Lehet 7 hónap alatt megtaláltad volna az igazit...fel a fejjel...

20/L

2009. okt. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azalatt a két-három óra alatt már folyékonyan beszélhetnél egy nyelvet is. Ha találkoztatok élőben és nem akar járni veled akkor mi a kérdésed?
2009. okt. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8:55-ösnek! Te borsod megyében laksz?
2009. okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!