Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehet hogy összejövünk a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy összejövünk a volt férjemmel. Fogadjam be a lakásomba úgy, hogy nekem kéne őt eltartanom, ki tudja meddig?

Figyelt kérdés
Most vettem lakást és hitelt fizetek, a pénzem fillérre ki van számolva. Vágyom arra, hogy újra együtt legyünk, együtt éljünk, de ő szinte nem tudná fedezni a költségeit, ha nálam lakna, mert 65 ezer a jövedelme, amiből gyerektartást fizet, cigarettázik és még pár hónapig magas telefonköltséget fizet. Folyószámla-hitel tartozása is van. Meg lehetne-e engem érteni, ha azt mondanám neki, hogy keressen 8 órás munkahelyet és szülői segítséggel fizesse ki a hitelét és utána összeköltözhetnénk. Én se vagyok köteles róla gondoskodni, főleg hogy saját maga okozta a problémáit. Vagy nem jól látom? Vagy azt mondjátok, hogy ha szeretem, akkor meg kell oldanom valahogy a dolgokat. Mi a véleményetek?
2017. márc. 7. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy kell neked ezeket megoldanod, nagyfiú már, hozza helyre, amit elcseszett. Nem csak 8 órás munkahelyet kellene keresnie, hanem a bagót is eldobnia. Ilyen körülmények között az luxusnak számít a mai világban.
2017. márc. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én megértenélek, ha ezt tennéd. A szeretet önmagában nem old meg semmit, nem fizeti helyetted a számlákat, legfeljebb motivál a cselekvésre.
2017. márc. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

- cigi luxus

- hitel no komment

én nem tartanám el

2017. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
De csak mert nem feltetlen az a szeretet.Amúgy menne.De persze érthető hogy inkabb Te azt mondod h keressen 8 órás munkat a hitelet pedig maga fizesse.Emiatg nem kell rosszul éreznédagad.
2017. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Elobb tegye rendbe az eletet.Igy csak lenne egy ujabb gyereked.
2017. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Ne jöjjetek össze újra. Először sem véletlenül lett vége. Az ilyennek sosincs jó vége. Ha meg befogadsz a házadba egy élősködőt, sose szabadulsz meg tőle. Valószínűbb, hogy most csak azért nyal neked, mert beköltözne, kéne neki a segítséged. Hagyd a fenébe! Éld az életed, ismerkedj új emberekkel, ezt meg felejtsd el.
2017. márc. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
Utolsó,ezt Te nem tudhatod.Minden eset más.Nem látsz bele mi volt köztük
2017. márc. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Ja persze, mert akivel egyszer már annyira elmérgesedett a helyzet, hogy el is váltak, ráadásul egy bagós munkakerülő szerencsétlen, azzal második nekifutásra tuti meglesz a boldog befejezés! =D

Egyébként nekem is az volt az első gondolatom, hogy mi a frászt akarsz ettől a csávótól kérdező? Inkább örülnél, hogy megszabadultál tőle. Valami félisten kinézetű csávó lehet, ha ennyire meglágyult az agyad tőle.

2017. márc. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%
Honnan tudod mi hogyan mérgesedett el?Egyáltalán hogyan lett vége a hazassaguknal?Látó vagy?Azert lepontozni mert nyomom a szokasos sablon szövegét azert kicsit durva.Legalabb elfogadnad hogy nem mindenkinek ugyan az a véleménye.
2017. márc. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem neked kell megoldani az ő gondjait.

Neki is oda kellene tennie magát, hogy minden sinen lehessen. Amikor már egy férfit el kell tartani, ráadásul úgy hogy neked sem kevés a kiadásod...

De azért jó olvasni hogy visszafogadnád, illetve a megoldást keresed.

Nagyon hasonló helyzetben vagyok (40F), lassan egy éve szakítottunk párommal, majd ő vett egy lakást.

Időközben elkezdtünk elég sokat összejárni, nagyon sok korábbi dolgot helyre tudtunk tenni. Mára már értjük, megértjük egymás nyelvét, és alapvetően tök jól tudnánk együtt élni, szép pár lennénk, ezt mindketten tudjuk.

De ő azt mondja hogy miután ő egyedül küzdött meg azért a lakásért, nem tudna olyat beengedni aki nem vett részt ebben a folyamatban.

Hiába van normális keresetem, hiába költeném minden pénzemet arra a lakásra, kettőnkre, egyszerűen ez az elv meggátol minket a továbblépésben.


Szóval szerintem mindenképp légy kompromisszumkész, de azért legyen a másik félnek is tennivalója, ez így lenne fair, a jövőben nem lenne további sérelmek forrása.

2017. márc. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!