Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan tudom rávenni a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yellowbanane1012 kérdése:

Hogyan tudom rávenni a páromat, hogy segítsen be az otthoni teendőkbe?

Figyelt kérdés
Tudom sajnos irigyelni azokat a nőket, akiknek a barátjuk maguktól is rájön, hogy illene besegíteni. Suliba járok, esténként dolgozom és nagyon rossz arra hazajönni, hogy kupi van. Én mosogatok, takarítok, mosok, porszívózok stb. Sokszor leültem erről beszélni vele, szépen is, csúnyán is. Kérdeztem, mit szeretne csinálni, mi legyen az én, az ő feladata. Nem akarok egy csicska lenni. Én megértem, hogy otthon anyuka csinál mindent, de nekem fontos, hogy megosszuk a munkát.

#takarítás #lusta pasi #ki rakjon rendet
2016. okt. 25. 22:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

Olyan tanácsok jönnek, mintha egy 10 évest kéne megnevelni.

Felnőtt férfiról van, akivel már ezt több esetben megbeszélte a kérdező, de nem érdekli.


Soha nem fog megváltozni.


Ha elkezd takarítani, akkor elkezd panaszkodni is, mivel neki ez életszínvonal romlást jelent.

Egyszerűen nem illetek össze, és kész. Neki egy gondoskodó pótanyu kell, aki örömmel körbeugrálja, és a háztartás és a család az élete.

Neked meg egy egyenrangú partner kell, akinek nem kell elmagyarázni, hogy ez fárasztó, és nem csak nézi, ahogy megszakadsz. Rengeteg ilyen pasi van, feleslegesen mártírkodsz egy elkényeztetett kisfiú mellett.

2016. okt. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Veszett fejsze nyele.
2016. okt. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én még az ingét is kivasalom a barátnőmnek, már ha van.

:(

2016. okt. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom otthon is ezt látta, hogy anyuka robotol otthon, apuka pedig széttárt lábakkal vakarja a p_csét. Így ő ezt gondolja természetesnek. Vagy megérteted vele, hogy ez itt nem így megy, és nem a cselédje vagy, hanem a párja, vagy tovább tűröd, vagy szakítasz.
2016. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Sunshinedoll ***** válasza:

Alapból nem "segíteni" kéne, hanem közösen megcsinálni mindent. Egy pasi nem segítség, hanem ugyanolyan felnőtt, önálló ember, mint te. Ne segítsen, hanem csinálja meg, mert ez a dolga és a kötelessége, mint független felnőtt.

Ha anyuka kell neki, menjen haza, vagy emelje fel a kis fenekét, és kezdjen hozzá a házimunkához. Legyél karakán és határozott. Nehogy könyörögni kelljen már neki, hogy ugyan legyen már oly kedves és figyeljen oda a környezetére.

2016. okt. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!