Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan tudom rávenni a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yellowbanane1012 kérdése:

Hogyan tudom rávenni a páromat, hogy segítsen be az otthoni teendőkbe?

Figyelt kérdés
Tudom sajnos irigyelni azokat a nőket, akiknek a barátjuk maguktól is rájön, hogy illene besegíteni. Suliba járok, esténként dolgozom és nagyon rossz arra hazajönni, hogy kupi van. Én mosogatok, takarítok, mosok, porszívózok stb. Sokszor leültem erről beszélni vele, szépen is, csúnyán is. Kérdeztem, mit szeretne csinálni, mi legyen az én, az ő feladata. Nem akarok egy csicska lenni. Én megértem, hogy otthon anyuka csinál mindent, de nekem fontos, hogy megosszuk a munkát.

#takarítás #lusta pasi #ki rakjon rendet
2016. okt. 25. 22:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Hát ezt talán előbb kellett volna tisztáznotok. Tuti nem költöznék ilyen alakkal össze.


Amúgy nem "besegítenie" kell, nem szállodában van, hanem szét kell osztani a házimunkát.

2016. okt. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos van akinek hiába koptatod a szád, akkor sem érti. Éltem olyan kapcsolatban ahol két bögre elmosogatása is derogált. Egyre többet mondtam csúnyan, Sehogysem sikerült megérteni, hogy nem vagyok a cselédje. Aztán elkezdtem nem mosni rá, stb... Szép lassan megette a kapcsolatot. Vagyis ez is megette.
2016. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Erre, nehezebb lesz rávenned, mint arra, hogy szüljön 3 gyereket. Talán, ha kicsit magára hagynád a kupival.
2016. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
A baratom nem besegit, hanem minimum 50%-ban veszi ki a reszet a teendokbol. Ha nem igy lenne es nem ertene a beszedbol sem, akkor nem sokaig lenne a baratom.
2016. okt. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem fogod tudni rávenni. Vagy ezzel öregszel meg, vagy tovább lépsz.

Én megtanultam, hogy szűrjem ki az ilyen hozzáállást már legkésőbb a második randin.


26N

2016. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyenlő felek köszött egy kapcsolatban, hàzassàgban a hàztartàs vezetése is megoszlik. A férfi nem besegít, hanem kiveszi a részét. Ha az egyik fél megterhelőbb munkàt végez/tovàbb tart a munkaideje stb stb meg lehet beszélni bizonyos mértékű csúsztatàst ami mindkét félnek kényelmes, megfelelő. Màrmint ami az arànyokat illeti.


Én soha nem tudnék egy lusta disznóval élni, aki cselédnek nézi a pàrjàt. Az ilyenek nem tekintenek egyenrangú tàrsnak. Ha a megbeszélés nem hasznàl, én szakítanék a helyedben.


Azt még esetleg megpróbàlhatod, hogy mindent csak magadnak csinàlsz meg pàr hétig. Amiből te eszel elmosogatod, aztàn dugd el. Rà ne főzz csak magadra. Az ő ruhàival ne törődj, csak a sajàt cuccaidat mosd ki. Egyszer csak èszreveszi, hogy nincs tiszta ruhája stb. Ha ez sem hasznàl, és nem óhajtasz cseléddé vàlni, akkor én a helyedben dobnàm. Menjen vissza anyucihoz a mamahotelba.

2016. okt. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%

#7


Ezzel tech. ő jár jobban.


#Kérdező


Meg kellen osztani a melót. Szerintem. Bár van amit tuti kerülnék, mert nagyobb lenne a kár, mint a haszon. Sosem vasalnék pl. Illetve a portalanítást is kerülném, mint poralleergiás, bár minden nap végigtakarítom a főbb helyeket, pont ezért.

2016. okt. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Rejts el előle minden szórakozási lehetőséget és írd meg neki hogy mit csináljon meg mire hazamész. írd le hogy mivel kezdje a takarítást és minden takarítás végére rejts el valahova egy cuccot. Hátha felfogja hogy mit is akarsz ezzel mondani. Vagy a durvább módszer..megírod a listát és a végére írod hogy vagy megcsinálja vagy a kutya mellett alszik.
2016. okt. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát korábban kellett volna ezt megtenni. de ha már így van: ne csináld meg te se. Ne mosogass egy hétig, aztán észbe kap. ha majd nem lesz kaja otthon, elgondolkodik. Csak a sajátodat mosd el.
2016. okt. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Lehet a barátodnak betegesen túlzónak tűnik amennyit takarítasz. Nem tudhatjuk kinek van igaza ebben.


A legnyilvánvalóbb lehetőség: ajánld fel, hogy a barátodra jutó munkát csinálhatja egy általa fizetett takarítónő csinálja.

2016. okt. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!