Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a legjobb barátnőm higyjen nekem? Tanácstalan vagyok! Valaki segítsen!

Figyelt kérdés
A (10 éve) legjobb barátnőm nemrég összejött egy nem magyar származású pasival, amivel még nincs is bajom. Az a problémám hogy a barátnőm emiatt teljesen megváltozott. Nem jár el velünk bulizni (havonta egyszer se) nem hívhatom fel mert a barátja lecseszi érte, nem beszélhet akárkivel,már a saját unokatestvérével sem beszélhet a barátnőm. Az anyja pedig elfogadja a pasit csupán azért mert így nem jár el otthonról a barátnőm (20 évesen). Amint egy kicsit tudok beszélni a barátnőmmel azt meséli hogy sokat sir miatta, pedig csak két hónapja vannak együtt. Az összes közös barátunkkal megszakította a kapcsolatot és bezárkózik otthonra. Én nem jövök ki a pasijával és a pasi is utál engem, de a barátnőm állítólag szereti. Szerintem pedig csak azért van odáig mert az első "igazi" kapcsolata. Ezt mind elmondtam már a barátnőmnek is, de nem érdekli. Viszont folyton panaszkodik. Én úgyérzem mindent megtettem amit határon belül lehett, de egyre rosszabb. Mostmár facen is alig beszélünk. 10 percre lakunk egymástól és sosem ér rá mindig azt mondja hogy ott a barátja. Törli a faces üzeneteit,és ellenőrizgetik egymást.Mostanában azt is megtudtam hogy más lányokkal is beszél a pasija de ezt sem hiszi el.Rávette a barátnőmet egy olyan dologra is a szexben amit egyáltalán nem szeret a barátnőm és emiatt is sírt. Ráadásul a pasi még agresszív is amit fel is vállal.
2016. júl. 6. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld, te mindent megtettél! Ha a barátnőd vak, az nem a te hibád és nem is tudsz ez ellen mit tenni! Elfogadod a döntését és reménykedsz benne, h minél előbb megjön az esze. Persze a háttérben mindig légy ott, ha szüksége lenne rád, mert ő csak azért nem beszél veled, mert szerelmes (?), de ne bántódj meg ezen! Mindig tapogasd ki a jelenlegi helyzetet, nyugodtan adj neki tanácsot, de ne hagyd őt cserben. Az ilyeneket nem szabad, pláne ha a pasi agresszív! Sajnos ha fizikai bántalmazásra kerülne a sor és a barátnőd nem tesz feljelentést, akkor te sem tudsz ez ügyben mit tenni...
2016. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!