Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan esett ez rosszul nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett ez rosszul nekem?

Figyelt kérdés
Tegnap haza jön a párom munkából elövesz egy tábla csokit erre én azt hiszem nekem vette..közbe meg,hogy jaj ez xy mert segitett nekünk valamit a csaj..nem tettem szóvá a dolgot de rosszul esett..nekem is néha jól esne egy ilyen kis figyelmesség 23L
2016. aug. 23. 12:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mindig kiderül a későbbi válaszokból, hogy a kérdésben felvetett probléma csak a jéghegy csúcsa.
2016. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
26%

Jézusom te komolyan kiakadtál azon, hogy egy barátja segített neki és viszonzásul vett neki egy csokit?


Ennyire önző vagy?


Te szoktál neki ajándékozni apróságokat? Ha igen, megértem, hogy gondolhatna rád néha, de ennek az adott szituhoz semmi köze. Alapvető dolog, hogy a szívességet megháláljuk valamivel, és semmi köze a kapcsolatotokhoz.

2016. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!