Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan esik rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul, hogy nem ápol?

Figyelt kérdés

Én nagyjából soha nem vagyok beteg, a barátom évente 1-2 alkalommal ágynak esik.

Pár napja köhögtem, de annyira nem zavartattam magam, viszont éjjel belázasodtam. Reggel leköltöztem a kanapéra, fogy filmezgessek, ne zavarjam. A barátom úgy bánik velem, mintha legalábbis ebolám lenne. Ha megkérem, hogy hozzon nekem inni, csapkod, duzzog, messze teszi le tőlem a dolgokat, muszáj kibújnom a takaró alól, hogy elérjem. Úgy viselkedik, mintha direkt azért betegedtem volna le, hogy őt idegesítsem.

Mst pedig kijelentette, hogyha már úgyse megyünk sehova, beszél a csoporttársaival, hogy végezzenek el egy egyetemi feladatot még ma.

Teljesen ledöbbentem. Mikor ő beteg, még pisilni is ki kell vele menni, nem tágíthatok mellőle egy percre sem, csak amíg teát főzök vagy összedobom az ételét. Ezekkel semmi baj nincs, örömmel megteszem, de azt hittem, hogy ezek a dolgok oda-vissza működnek.


2016. febr. 14. 14:28
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok a félregépelésekért, elég nyúzottka vagyok.
2016. febr. 14. 14:30
 2/20 RRR ***** válasza:
92%

igen


gondolom fél,hogy elkapja

és fogalma sincs hogy kell viselkednie ebben a helyzetben

2016. febr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez nem igazan kapcsolat,inkább a testisegrol szol a baratodnal...

Ra akkor nem tudsz szamitani ha bajod van.

Eleg gaz:/

2016. febr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 RRR ***** válasza:
100%
jobbulást!!!
2016. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát oda vissza kéne működniük, de a barátod nem így látja. Sok minden van aminek kölcsönösnek kellene lennie, pl. a Tiszteletnek, Őszinteségnek, Hűségnek. Ha valaki pl. engem nem tisztel, vagy átver, vagy elárul, az ne várja el, hogy én tiszteljem, megbízzak benne, hűséges legyek hozzá, stb. Ugyanilyen ez is, ha ő nem tesz meg érted mindent, sőt kerül, ha beteg vagy, akkor ne várja el Tőled, hogy fogjad a kezét egy kis megfázásnál, mintha rákos lenne.
2016. febr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is ilyen volt az exem, két percenként kiszellőztetett, hogy nehogy elkapja a náthám, és kb. még lelkiismeret furdalást is csinált nekem. Hát..annak a kapcsolatnak vége is lett.. Szerintem itt nem túl sok szeretet van, kíváncsi lennék ha (bocsánat) tisztába kellene tennie téged, vagy megfürdetni, akkor megcsinálná-e..gondolom nem, akkor mi mi értelme az egésznek..
2016. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Tarts tükröt felé! Ő is egyszer lebetegszik. Csak addigra ne felejtsd el, veled hogyan bánt. Aztán emlékeztesd.
2016. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
Én ápolnám a tested-lelked!
2016. febr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat alapja a kölcsönösség, ha ez nem működik sürgősen át kell beszélni
2016. febr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a srác nem a társad, csak a dugipajtásod. Ellehetsz veled, de ezt tartsd észben.
2016. febr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!