Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan esik rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul, hogy nem ápol?

Figyelt kérdés

Én nagyjából soha nem vagyok beteg, a barátom évente 1-2 alkalommal ágynak esik.

Pár napja köhögtem, de annyira nem zavartattam magam, viszont éjjel belázasodtam. Reggel leköltöztem a kanapéra, fogy filmezgessek, ne zavarjam. A barátom úgy bánik velem, mintha legalábbis ebolám lenne. Ha megkérem, hogy hozzon nekem inni, csapkod, duzzog, messze teszi le tőlem a dolgokat, muszáj kibújnom a takaró alól, hogy elérjem. Úgy viselkedik, mintha direkt azért betegedtem volna le, hogy őt idegesítsem.

Mst pedig kijelentette, hogyha már úgyse megyünk sehova, beszél a csoporttársaival, hogy végezzenek el egy egyetemi feladatot még ma.

Teljesen ledöbbentem. Mikor ő beteg, még pisilni is ki kell vele menni, nem tágíthatok mellőle egy percre sem, csak amíg teát főzök vagy összedobom az ételét. Ezekkel semmi baj nincs, örömmel megteszem, de azt hittem, hogy ezek a dolgok oda-vissza működnek.


2016. febr. 14. 14:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Bezzeg ilyenkor nem érvényesül a "jóban-rosszban...", még ha nem is vagytok házasok...fura fazon. Nem igazán értem, miért is vagy mellette. :/

Az erő legyen veled, és állj talpra hamar! ;)

2016. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem bunkó és nem szeret téged. :(
2016. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Odakoltoztel a gazdag egyetemista fiudhoz akinek a szulei vettek lakast? Nem csoda hogy igy banik veled
2016. febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezderossz! Én mindig a kedvébe jártam teát hordtam neki,gyümölcsöt!

Nem érdekelt ha elkapom legalább majd együtt fekszünk úgy is! :D

(Volt) barátnőm csak azért nem szerette ha vele voltam ilyenkor mert nem szerette volna ha így látom, de engem ez nem érdekelt,ápolgattam ha tudtam! (:D)

2016. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mégis mi nem volt hasznos a válaszomban...?
2016. febr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
13-as téged ki bántott? :D vagy csak alapjáraton vagy ilyen hülye? Értő olvasás?? :D
2016. febr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Az enyém a lakás, remélem nem baj...
2016. febr. 14. 19:29
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem dobd ki a lakásodból. A szemét az utcára való, és a kukába. Nem arra hogy otthon rontsa a levegőt.

Nem elég hogy beteg vagy, még a hisztijét is hallgasd? És ezek a férfiak. LOL

2016. febr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, megértelek. Persze kölcsönös dolognak kellene lennie, legalábbis önként vállalt segítségnek, nem tehernek, nem elvárásnak. Ettől függetlenül amit Te csinálsz sem szükséges szerintem. Senki emberfiát nem kell a budira kísérgetni ha már felnőtt, kivéve, ha kivették a fél veséjét, vagy a lábát törte. Túlzásnak érzem azt is, hogy nem lehet mozdulni mellőle. Mondjuk én alapon kiborulok a beteg-hisztitől, mikor a delkivens egy influenzába készül belehalni. A férjem sem nagyon bír mit kezdeni a betegségekkel, Ő maga ritkán beteg. Természetesen gondoskodik a kajáról és itthon megcsinál minden olyasmit is helyettem, ami a hétköznapokon az én gondom, de nem virraszt melettem, mondjuk nem is igénylem. Betegen én időt kérek és a tespedésre lehetőséget, tehermentesítést a gyerekek körüli teendőkben, szívem szerint magányra vágynék és egy megbízható ételfutár száma is bőven elég lenne, teát meg főzök magamnak. De nem vagyunk egyformák. Én sem babusgatom a férjem, nincs is rá igénye, ezt mindketten meghagyjuk a gyerekeknek(őket mindig közösen ápoljuk, sosem szakad rám az egész, ugyanúgy kel éjjel, lavórt tart, takarít utánuk ha kell, stb...). Szóval igen, vannak emberek, akik képtelenek beteget ápolni, ha csak nem nagyon muszáj és szerintem még elfogadható lenne ez is, persze csak akkor, ha cserébe Ő is pont ugyanennyi segítséget vár el, azaz semennyit. Vannak ilyen párok is, ismerek nem is egyet, megérteni sose fogom, de hát mindenki úgy él, ahogy neki tetszik. Az viszont nonszensz, hogy a pasid kvázi átmegy csecsemőbe ha lebetegszik, Ő viszont minden fronton tojik a fejedre, ha ez Veled történik meg. Benne lehet ilyen helyzetben is maradni, ez a Te döntésed, de akkor az a minimum, hogy a következő alkalommal mikor megint halni készül, pár napra lelépsz valamelyik barátnődhöz teszem azt, Ő meg boldoguljon ahogy akar.
2016. febr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
19. imádtam a válaszod! :)))
2016. febr. 16. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!