Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan esett ez rosszul nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett ez rosszul nekem?

Figyelt kérdés
Tegnap haza jön a párom munkából elövesz egy tábla csokit erre én azt hiszem nekem vette..közbe meg,hogy jaj ez xy mert segitett nekünk valamit a csaj..nem tettem szóvá a dolgot de rosszul esett..nekem is néha jól esne egy ilyen kis figyelmesség 23L
2016. aug. 23. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Hát valamilyen szinten megértem de azért kiváncsi lennék miben segített neki az illető és kiről is van szó.

Ha vesz valakinek egy tábla csokit amit neked mutogat, legalább lenne annyi esze lett volna, hogy neked is vesz egyet és máris nem érezné magát a másik kellemetlenül és sértve.

2016. aug. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
ez jó :DD
2016. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Démon bövebben???
2016. aug. 23. 12:25
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Neked rosszul esett. Különben, neked szokott kis dolgokat venni? Csoki, virág, kis mütyür, stb? Akkor érthető, ha te nem igen kapsz.

Nálunk ez nem probléma, sokszor van ilyen. Én is, párom is hoz így és mondjuk, kinek lesz,nehogy az legyen, hogy elfogyasztja:))) Csoki, pia, virág így kerül haza. Később visszük kollégának.

2016. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1ső..hat ez az legalabb nekem is hozhatott volna valamit..nem féltékenységböl esett rosszul csak hát ha én csokit akarok magamnak kell venni
2016. aug. 23. 12:27
 6/12 A kérdező kommentje:
4es persze szokott...meg mivel en nekem most nincs munkam ugy gondolja,hogy elég az amit vesz a háztartásba..de ha fözök vagy kell valami én szoktam venni van spórolt pénzem...a múltkor is tett olyan megjegyzést,hogy nincs itthon semmi kaja..szerintem ö ia vehetne ha kell neki valami
2016. aug. 23. 12:30
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Figyelmetlen és bunkó is ha azért reklamál nincs itthon kaja, annak tudataban, hogy munkanélküli a párja.

Kicsit olyan mintha ez egy szúrkálodó beszólás lett volna, hogy kifaltad a hütőt...

nem jó dolog mástól függeni , sokszor még pár ember családtagjai vagy a szülei is hozzávágnak ilyet az emberhez nemhogy egy idegen.

Próbálj meg ebből a kiszolgáltatott helyzetből kilábalni kislány, mert ez neked sem jó és ne a tábla csokin mérgelődj.

2016. aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Hát ha munkanélküli vagy akkor igazán kiugorhatnál néha a tecsóba bevásárolni, elvégre a "munkakeresés" napi fél óra szokott lenni átlagban, nem tudom, hogy nálad mennyi, de tuti nem 8. Szal igen, ha van időd akkor tessék kimenni vásárolni és főzni az uradnak!
2016. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%

Nos, írtad hogy bővebben:


Amikor volt barátnőm, mindig úgy vásároltam hogy az ilyen táblás csoki, zacskós keksz, chips, vagy cukorka stb mindig adtam neki belőle, mert alapból édesszájú vagyok, de mivel ő volt nekem a mindenem, így persze, még én eröltettem azt hogy vegyen csak belőle, vagy törjön csokit, direkt ezért hoztam. Azt fontos tudni, hogy sose várta el tőlem, és jó volt ez így. Néha ő is hozott valami finomat, de jellemben ő feleannyira se volt édesszájú, jól megvolt fél napig is egy zacskó krékeren, ha vitt magával.


Na ha én mindig csak magamnak venném ezeket és meg se kínálnám vagy azt mondja hogy nem kér közbe akkor is bunkó dolog lenne előtte megennem az egészet, de nálatok nem az a baj hanem az hogy XY csajnak azért vett, mert segített neki, és ezekszerint nem tartotta fontosnak hogy neked is vegyen, mert azt feltételezi,vagy tudja, hogy te alapjában nem vagy oda az ilyenekért. :D

2016. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Minden nap hétköznap én vásárolok friss kenyér,felvágott stb plusz ha fözök ahhoz is vásárolok nem arról van szó,hogy lusta vagyok elmenni a boltba. Takarítok,mosok mindent megcsinálok,de nekem ne mondja ,hogy nincs itthon kaja mikor van csak neki az nem izlik amit én veszek mert általában az olcsó dolgokat veszem
2016. aug. 23. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!