Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ennyire zsugori lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire zsugori lenne?

Figyelt kérdés
Számomra a következő dolog felfoghatatlan. A vőlegényemmel 2 éve élünk együtt de teljesen külön kasszàn, illetve otthonra az élelmiszerre sokkal többet költök.a fizetése pedig 2x annyi mint az enyém. Ma felhívott hogy egy étterembe van hozzon e nekem a munkahelyre (ahol 16 órázom 7 napból hatot) ebédet.Majd amikor meghozta kifizetette. Nekem ez annyira furcsa, ennyire zsugori lenne?
2016. aug. 18. 21:28
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Kamu szagú? Képzeld 6x12 órázom de nem ez a lényeg!!!
2016. aug. 19. 16:59
 22/23 anonim ***** válasza:

A munkarend elkepzelheto

En 5 napot 9 orazom es 2 napot 24 orazom

Ez van

2016. aug. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Vegye mindenki magànak a kajàt, és főzze is meg magànak....

Vagy fizettesd ki vele minden nap a vacsit amit főztél, és szàmíts fel munkadíjat.


Próbàltàl màr beszélni vele a pénzügyekről? Itt az ideje!


Én mondjuk nem maradnék együtt egy ilyen filléreskedő különcködő alakkal egy percig sem.

2016. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!