Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ennyire zsugori lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire zsugori lenne?

Figyelt kérdés
Számomra a következő dolog felfoghatatlan. A vőlegényemmel 2 éve élünk együtt de teljesen külön kasszàn, illetve otthonra az élelmiszerre sokkal többet költök.a fizetése pedig 2x annyi mint az enyém. Ma felhívott hogy egy étterembe van hozzon e nekem a munkahelyre (ahol 16 órázom 7 napból hatot) ebédet.Majd amikor meghozta kifizetette. Nekem ez annyira furcsa, ennyire zsugori lenne?
2016. aug. 18. 21:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2016. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Linó03 ***** válasza:
100%
Hát, ööö... elég érdekes. Én amikor 1 hónapja voltam együtt a barátommal, már akkor is ő fizette a vacsit - jó, én meg meghívtam fagyira, de azért ez így egészen más, mint a ti esetetekben. Házas életben ez remélem változni fog nálatok.
2016. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Finoman szólva nem tűnik nagylelkűnek.


"otthonra az élelmiszerre sokkal többet költök"


Azért, mert te többet eszel otthon, mint ő, vagy szimplán azért, mert te többet jársz bevásárolni, és eszébe se jut felajánlani, - ha már egy kicsit nagyvonalúbb nem tud lenni annak ellenére, hogy kétszer annyit keres, mint te - legalább arányosan osztozzatok a bevásárlás költségein?

2016. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Mivel én főzök így ên járok a boltba.
2016. aug. 18. 21:43
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom felfogni annyi pasinak van noje aki nem erdemli meg nekem aki mindent megtenne meg nincs na jo megyek felakasztom magam.


16 orazol es annak ellenere kifizetteti? En nem hogy ebedet de reggelit es vacsit is vinnek ha ennyit dolgozna sott meg mondanam is neki hogy ne hajtsa tul magat es ameg keres valami ertelmesebb melot en eltartanam na de mindenki mas :/

2016. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy ő hány óra munkával keres kétszer annyit, mint te a hetente hat napi 16 órázással?
2016. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
heti 44 órával
2016. aug. 18. 21:48
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, komolyan elgondolkodnék helyedben, hogy akarnék továbbra is a menyasszonya lenni, függetlenül attól hogy ki mennyit dolgozik. Ha most ilyen, akkor ez csak rosszabb lesz ezután...
2016. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
5%
Micsoda gonoszság már, hogy nem fizet mindent, hiszen ő a férfi, kötelző lenne mindent mindig fizetnie, ezt a semmire se jó nemet azért tartják.
2016. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
45%
Elég kamunka tűnik ez a 16 óra hat napon át dolog. Vagy ha igen akkor meg is érdemled.
2016. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!