Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ennyire zsugori lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire zsugori lenne?

Figyelt kérdés
Számomra a következő dolog felfoghatatlan. A vőlegényemmel 2 éve élünk együtt de teljesen külön kasszàn, illetve otthonra az élelmiszerre sokkal többet költök.a fizetése pedig 2x annyi mint az enyém. Ma felhívott hogy egy étterembe van hozzon e nekem a munkahelyre (ahol 16 órázom 7 napból hatot) ebédet.Majd amikor meghozta kifizetette. Nekem ez annyira furcsa, ennyire zsugori lenne?
2016. aug. 18. 21:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

# 9


Érzel esetleg aközött különbséget, hogy "mindent ő fizet", mert ő a férfi, és aközött, hogy az általa elfogyasztott ennivalót nem csak megfőzi a párja 16 órás munkarend mellett, bevásárlás után, de részben finanszírozza is neki a fele annyi keresetéből?

2016. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire. Eddig nem tűnt fel?

Gondolom gyereket is akartok. Majd kíváncsi leszek rá, hogy a gyed-ből hogy fogsz mindent kifizetni magadnak, megvenni a kaját és minden szükségeset a babának. Aztán spuri vissza dolgozni, mert a gyes éhenhelni se elég.


Komolyan: ti mi fenét kerestek ilyen kapcsolatokban?!

Ahol nincs olyan, hogy mi, csak az ÉN létezik.

2016. aug. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ez nem kamu, akkor mostantól egy dolgot tudsz csinálni. Este, amikor legközelebb elé teszed a vacsorát, megmondod neki, hogy hány forint volt az ő adagja, és elkéred tőle. Számolj rá egy pici munkadíjat is, meg ha a te edényeid, akkor a kopást, mosogatást stb... Egy 5-10%ot dobj a hozzávalókra. De valami jó retardált összeget mondj be, pl 512 forint lesz. Csak hogy lássa, hogy te is tudsz ilyet, fogja már fel, hogy mit csinál veled...


Ha meg megsértődik, akkor rakd ki. Ha csak fogalma sincs, hogy hogy működik ez és hogy esik ez a másiknak, akkor magyarázd el neki.


Ha meg szó nélkül kifizeti, akkor játszd ezt egy hétig és utána mondd meg neki, hogy egyszerűbb lenne, ha havonta előre fizetne, nem kéne naponta számolgatnod.

2016. aug. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

#13


Rakja csak ki utána majd éldgélhet a minimálbérből :D

2016. aug. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ábra szerint eddig is vígan eléldegélt. Semmi szüksége nincs erre a szarrágóra.
2016. aug. 19. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
10%

Hát, biztos le leszek pontozva, de mi is külön kasszán vagyunk. Nálunk én keresek kétzser annyit, de ehhez igazából semmi köze, én se nézegetem az ő bérét.


Mi mindent felezünk egyébként, igazságosan. Nem nézem, hogy egyel több csokit eszil e, vagy én egyel több darab sajtot. Elfelezzük a költségeket és kész.


Az, hogy ő tanulás helyett drogozott meg haverozott és maradt egy senki, az nem az én bajom. Én tanultam, karriert csináltam, nyilván ennek eredményeként többet tusok félretenni. Nem közösködöm, nálam ez alap. Ja, és én vagyok a nő. :)

2016. aug. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez katasztrófa...

Az ilyen pasiktól ki ráz a hideg, már ne haragudj szegény kérdező, de én biztosan nem mennék hozzá egy ilyen férfihoz, én legalábbis nem tudnám elviselni , hogy ilyen...

Nálunk a párom többet keres, kb. fele-fele arányban vesszük meg az ételeket, amikor nála vagyunk akkor ő , amikor nálam akkor én, és ezen kívül mikor meg elmegyünk valahova akkor ő állja, vacsora meg programok meg jegyek stb... ha nagyon erősködöm akkor talán meg tudom hívni egy fagyira.

Szerintem a vőlegényedtől ez nagyon negatív...

2016. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

A komoly párkapcsolatok úgy működnek, hogy a felek megbeszélik, hogy hogyan kezelik az anyagiakat, megegyeznek valamiben és utána ahhoz tartják magukat.


Ez a lehetőség számodra is adott. A legjobb, amit tehetsz, hogy jelzed neki, hogy számodra nem megfelelő a mostani gyakorlat, változtatni szeretnél és felvázolsz neki egy számodra megfelelő rendszert. Utána kicsit egyezkedtek, majd kompromisszumot köttök. Ha ez nem sikerül, akkor az elképzeléseitek közötti túl nagy különbség miatt nem vagytok megfelelőek egymás számára.

2016. aug. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

és ő lesz a férjed?


oké :)


talán le kéne ülni megbeszélni a költségeket

2016. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdésem lenne: hol van 6x12-es munkarend? kamuszagú
2016. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!