Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek is unalmas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is unalmas a kapcsolatunk a Párommal?

Figyelt kérdés

A Párommal 6 éves vagyunk együtt,4 éve költöztünk össze,van egy 2 éves gyerkőcünk is,akivel most gyeden vagyok...Az elején amikor még kb. 1 éve voltunk együtt,csak volt ideje a paromnak,hogy elmenjünk sétálni,nyáron fagyizni vagy valami,tehát nem pénzesebb dolog vagy bármi.

A párom a munkahelyén 8 órában dolgozik,miután hazajön,várja itthon a munkája a műhelyben.

Egy kezemen meg tudom számolni,hnyszor jött el velem és a kisfiunkkal sétálni,amiota megszületett a gyerkőc...

Egyhangúnak érzem nagyon a kapcsolatunkat...Próbáltam már felhozni a páromnak.h elmehetnénk a közeli várpsba(falun lakunk), beugrani valahová pizzát enni,hasonló de semmi... :(

Megérteném,abban az esetben,ha azt mondtqm volna,hogy menjünk wellnessezni,de ilyenkhez nincs is kedvem,meg ezt nem is bírnánk most anyagilag...


2016. jan. 19. 03:00
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
94%

Én saját tapasztalatból beszélek, az én férjem is nagy műhely mániás. Ha én nem rángatnám ki és nem hatnék rá akkor ott is aludna.

Én nem csak ritkán kérem a férjemet hogy menjünk pizzázni vagy sétálni, hanem rendszeresen. Mikor megígéri hogy legközelebb akkor kérem hogy most mert úgy is csak ígéret.

Te ne csak próbáld felhozni neki hanem követeld. Ha szexelni akar akkor köss előbb alkut.

Nálunk az elején volt ez gond amiket te írsz, de én nem hagytam magam, kiköveteltem ezeket a dolgokat. Mára kialakult az egyensúly a munka és a kikapcsolódás között.

Megértem ha valami sürgős munkája van, de ha nincs olyan akkor én vagyok az első.

Mond el neki a problémáidat komolyan, sokszor hogy felfogja. Célozgatásokkal , próbálkozásokkal nem sokra mész. Állj a sarkadra és követeld a törődést, figyelmet, kikapcsolódást. Azóta a férjem is megszokta és megszerette a programokat. Mozi, meki, fagyi,pizzázás, fürdő, wellnes amit csak akarok. Az a lényeg hogy most már szereti is és elismeri neki is szüksége van a pihenésre.

2016. jan. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
94%
Kb én is úgy dolgozok mint a kérdező férje. Van, hogy este 10-11-ig maszekolok a műhelyben. DE A SZOMBAT VASÁRNAP MINDIG A CSALÁDÉ !!!
2016. jan. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
7%
Tehát egy nem túl jól működő, számára nem kielégítő kapcsolatba a kérdező bevallást egy -tervezett vagy becsuszott- gyereket és azt hitte, hogy ami addig se működött, az majd a gyerekkel megjavul. Hát itt nem a férj, vagyis nem csak férj a hibás, ne is haragudj
2016. jan. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Ha ilyen volt előtte is,és úgy szültél neki,nem ő a ludas,hanem te.Már csak azt tudod kihozni belőle,amit a többiek javasoltak a barátnőzéstől kezdve a baba-mama programokig.A pasas már megváltozni nem fog.
2016. jan. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 Noblesse Oblige ***** válasza:

Kérdező, őszintén nem értem mit vártál!


Ezek olyan dolgok, amiken sokkal előbb kellett volna elgondolkodni. Ha ilyen volt már a kicsi előtt is, akkor tényleg nem tudom miért most kaptál észbe?


A kapcsolatotoknak ez lett a kialakított rutinja, mert hagytad. Megbékültél ezzel. Én a helyedben először a saját életem hoznám vissza, mert azért lehet, hogy életed mostmár az anyaságról is szól, de nem szabad, hogy az teljesen eluralja az életed. Hozd vissza magad az életbe. Aztán ha ez összejött, akkor pedig a férjeddel le kell ülni beszélni. Hogy gondok vannak, nem is kicsik. És szembesíteni azzal, hogyha csak a munkának él, azzal el fog veszíteni. Szánnia kell rátok is időt.

2016. jan. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Előfordul az hogy gyerek mellett a férfiak erejükön felül dolgoznak hogy anyagilag biztonságban tudják a családot, ezért maszekol a férjed is éjjel nappal. Nem veszik észre hogy az érzelmi biztonság sokszor fontosabb mint az anyagi biztonság. Határozottan kell fellépned ellene különben nem fog komolyan venni.
2016. jan. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 pörölycápa ***** válasza:
36%
Szerintem annak örülj, hogy a szexet még kívánja veled. Én tuti nem utasítanám vissza, inkább igyekeznék arra törekedni, hogy az minél minőségibb együtt töltött idő legyen, ne csak olyan 2 perc alatt végez, aztán a sarokba fordul és alszik. Ha már szex se lesz, akkor lesztek teljesen elhidegülve egymástól. És ha sokat visszautasítod, egy idő után már nem is fog próbálkozni, mert feleslegesnek érzni. És soha nem értettem, hogy miért olyan nagy nyúgként éli meg néhány feleség a szexet, hiszen az jó dolog. Mindkét félnek. Legalábbis arra kell törekedni hogy mindkét félnek jó legyen. Sőt, előtte / utána lehet beszélgetni, jövőt tervezgetni, vagy szóba hozni hogy hátha lenne valamilyen programhoz kedve.
2016. jan. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!