Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek is unalmas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is unalmas a kapcsolatunk a Párommal?

Figyelt kérdés

A Párommal 6 éves vagyunk együtt,4 éve költöztünk össze,van egy 2 éves gyerkőcünk is,akivel most gyeden vagyok...Az elején amikor még kb. 1 éve voltunk együtt,csak volt ideje a paromnak,hogy elmenjünk sétálni,nyáron fagyizni vagy valami,tehát nem pénzesebb dolog vagy bármi.

A párom a munkahelyén 8 órában dolgozik,miután hazajön,várja itthon a munkája a műhelyben.

Egy kezemen meg tudom számolni,hnyszor jött el velem és a kisfiunkkal sétálni,amiota megszületett a gyerkőc...

Egyhangúnak érzem nagyon a kapcsolatunkat...Próbáltam már felhozni a páromnak.h elmehetnénk a közeli várpsba(falun lakunk), beugrani valahová pizzát enni,hasonló de semmi... :(

Megérteném,abban az esetben,ha azt mondtqm volna,hogy menjünk wellnessezni,de ilyenkhez nincs is kedvem,meg ezt nem is bírnánk most anyagilag...


2016. jan. 19. 03:00
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Ha van is kis ideje beszélgetni,akkor csak a munka,én meg csak arról tudok neki mesélni,h mi volt itthon a gyerekkel...
2016. jan. 19. 03:02
 2/37 A kérdező kommentje:
Megírom őszintén,azért a szexet meg elvárja,elvárná,de nekem meg már ehhez nincs kedvem.Nem akarom azt.h csak erre legyen ideje,mert fáradtan még ha este 11 után is jön fel a műhelyből,rám mászna a Párom...
2016. jan. 19. 03:05
 3/37 anonim ***** válasza:
77%

Napi 8 óra munka mellett szakíthatna időt rád,rátok.

Dugni van ideje,és arra nem is fáradt sosem.

Unalmas-e?

Igen.

Lényegében egy szexkapcsolat,csak együtt laktok,és közben becsúszott egy gyerek is.

2016. jan. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 Sulek Péter ***** válasza:
93%
Sajnálom, szerintem is néha azért elmehetne fagyizni avgy ilyenek csinálhatna olyat hogy valamelyik nagyi vigyáz a gyerekre, és elmentek fagyizni vagy ilyenek :)
2016. jan. 19. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 intrepid ***** válasza:
37%
Veszélyes a hozzáállásod, (rámmászik - rámmászna), ő dolgozik, valószínű ott várja a sok bevállalt esetleg határidős munka, amiből éltek, valószinú nem is rosszul, nincs energiája még fagyizni - pizzázni, hanem bújik az ágyba, hogy másnap meg a munkahelyén tudjon dolgozni. Ha ezt unalmasnak tartod, miért nem vállalsz valami munkát, - a gyerkőc megy bölcsibe, oviba, te dolgoznál, és a szocializációd is megtörténne. A lepedő örömeit meg ha ismételten megtagadod tőle, egy idő után megtalálja máshol a boldogságát, és akkor nem ő lesz a hibás. Ha pedig nem olyan tipus, akkor elválik, vagyonmegosztás, Te kapod a gyerektartást a hivatalos munkahelyi fizetése alapján, a fusizásával megkeresett pénze nem számít bele, azután azt oszd be. (rámmászik)
2016. jan. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
65%
Napi 8 óra munka után még otthon is dolgozik - nyilván fáradt. Esetleg elmehetnel te is dolgozni és akkor talán nem kellene plusz munkát vállalni, így lenne ideje és kedve is rád.
2016. jan. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező!

A párod az otthoni munkájáért kap pénzt,vagy ez amolyan hobbi?

Ha,igen mennyire van szükségetek arra a pénzre?


Az utánam válaszolóknak mondanám,akinek arra van ideje,meg ereje,hogy meghúzza az asszonyt,arra is legyen már,hogy ne csak a testi vágyait elégítse ki.

Kicsit foglalkozzon a családjával,a nejével,és a gyerekével.

2016. jan. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
9%
Eltartott nő gyeden... menj dolgozni, és inkább örülj hogy az urad dolgozik
2016. jan. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
24%
Egy munkamániás önző fazon a férjed,ez az igazság.
2016. jan. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
35%
Progresszív utazó! Este 11 után mégis mit csináljon, hova menjen?
2016. jan. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!