Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek is unalmas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is unalmas a kapcsolatunk a Párommal?

Figyelt kérdés

A Párommal 6 éves vagyunk együtt,4 éve költöztünk össze,van egy 2 éves gyerkőcünk is,akivel most gyeden vagyok...Az elején amikor még kb. 1 éve voltunk együtt,csak volt ideje a paromnak,hogy elmenjünk sétálni,nyáron fagyizni vagy valami,tehát nem pénzesebb dolog vagy bármi.

A párom a munkahelyén 8 órában dolgozik,miután hazajön,várja itthon a munkája a műhelyben.

Egy kezemen meg tudom számolni,hnyszor jött el velem és a kisfiunkkal sétálni,amiota megszületett a gyerkőc...

Egyhangúnak érzem nagyon a kapcsolatunkat...Próbáltam már felhozni a páromnak.h elmehetnénk a közeli várpsba(falun lakunk), beugrani valahová pizzát enni,hasonló de semmi... :(

Megérteném,abban az esetben,ha azt mondtqm volna,hogy menjünk wellnessezni,de ilyenkhez nincs is kedvem,meg ezt nem is bírnánk most anyagilag...


2016. jan. 19. 03:00
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
84%
Mellesleg nekem úgy tűnik, nehéz fizikai munkát végez a férj és szükség van a pénzre. Ha nem lenne ennyire leterhelve, nyilván lenne kedve máshoz is. Hogy őszinte legyek, ha az én vállamon nyugodna a család anyagi helyzete, nekem se sok kedvem lenne munka és fusimunka után bármihez is
2016. jan. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim válasza:
76%
Egyértelmű hogy a műhelymunkát dobni kell, különben vége a kapcsolatotoknak. Egy idő után mindketten félre fogtok kacsintgatni, ő a szex miatt te a társaság, törődés miatt.
2016. jan. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
80%

Kedveskéim, akik lehutrrogták a csajt! A párjának a műhelyi dolog valószínűleg csak hobbi. Ha mégsem, akkor is lehet hetente 1-2 napot kiszakítani belőle, és a CSALÁDDAL is törődni.


Az meg csak szerintem nonszensz, hogy kv-zni nincs ereje, de dugni azt lenne?! Ha annyira fáradt vagyok a 12 órás munkától, akkor ALUDNI akarok este 11-kor, nem kefélni.

Kérdező: üljetek le beszélgetni, különben - ha nem változtat - szét fogtok menni.

Mi ugyanilyen helyzetben voltunk (gyerek nélkül). Az exem 6-7-ig melózott, aztán otthon várta a "munka" (hobbi, igazából), én meg ültem csendben, vagy zenét hallgattam. Elmenni bárhová ő is fáradt volt, de szexelni érdekes mód, soha.

2016. jan. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
58%
Már elnézést, de - nöként írom -, a kérdezö párja érthetö módon szivesebben "mászik rá" a kérdezöre, minthogy azt hallgassa, hoyg mit evett a gyerek, mennyit kakilt, stb - ez nem olyan, ami munka után bárkit is érdekelne.
2016. jan. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
25%

Lehet, hogy egyszerűen nem bír hallgatni téged.

Kisgyerekes anyukáknál nagyon gyakori, hogy a világ beszűkül és csak a gyerek létezik.

Miért csak erről tudsz beszélni? Nem igaz, hogy másra nincs igényed. Mondjuk kimozdulni.


Mondjuk ezt sose értettem, hogy egy kapcsolatban hogyan tudnak annyira elhidegülni egymástól, hogy úgy beszélnek, mint egy idegen...már ha egyáltalán beszélnek. Az ilyen nem kapcsolat.


Tessék közös programot csinálni. Ott a hétvége pl. Aztán máris lesz miről beszélni.

2016. jan. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
3%

13!


Nem hinném, hogy hobby, inkább megélhetés. Ha a kérdező élménnyé dolgozni, akkor a férjnek sem kellene plusz munkát vállalni és mindjárt lenne kedve máshoz is.

2016. jan. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
86%

"ez nem olyan, ami munka után bárkit is érdekelne"


Kifejezetten érdekel. Az az első, amire kíváncsi vagyok, ha hazamegyek, hogy "na, mi volt a gyerekkel?". Az én gyerekem, nem másé. Utána megbeszéljük velem mi volt, EZ egy normális párkapcsolat.

2016. jan. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Na hát...szeretnék visszamenni dolgozni,és vissza is fogok menni nyáron...Viszont ha vissza is megyek dolgozni,a párom akkor se hagyná ott a műhelyt(van bevétel belőle,hol több,hol kevesebb),tudom,mert mielőtt megszületett a kisfiunk,és dolgoztam,akkor se volt jobb a helyzet :(

2016. jan. 19. 08:20
 19/37 A kérdező kommentje:
Akkor még többször szóltam neki,h. elmehetnénk valamerre,évfordulónkat megünnepelni,ígérgetés volt csak! Nem lett belőle semmi...
2016. jan. 19. 08:21
 20/37 A kérdező kommentje:
A hétvégét is a műhelynek szánja...egyszer megbeszéltük.h. a héten 1 du.(hétköznap) az enyém,plusz az egyik hétvégi nap...nem jött össze,a Párom részéről😠
2016. jan. 19. 08:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!