Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap vitatkoztunk a párommal...

Tegnap vitatkoztunk a párommal, anyám is kiborít idegileg? Párommal nagyon jó a kapcsolatunk, most az összeköltözés előtt állunk, csak félek, hogy nálunk is az anyóssal lesz problémánk. Eddig minden okés, de később. az ismerőseimből kifolyólag.

Figyelt kérdés

Tegnap mondtam páromnak, hogy nem szeretném ha az anyósom napi vagy két naponta jöjjön hozzánk, ő pedig nekem állt, hogy akkor mondja meg az anyjának, hogy ne jöjjenek hozzánk vagy mi? Teljesen kiforgatja a szavaimat, félek, hogy a kapcsolatunk megfog romolni.

Anyám szemében mindig én vagyok a rossz, ha hazajövök akkor azon a 2 napon csak a sírás környékez, úgy gondolja, hogy a családunkkal úgy beszélhet mint a kutyával.

Sajnos nem tehetem meg, hogy ne jöjjek haza 2 napra, de idegileg tönkremegyek itthon. Anyám csodálkozik, hogy apuval is megromlott a kapcsolata, és nem veszi észre, hogy ez az ő hibája.

Voltatok ilyen helyzetben? Hogy éltétek túl ezt?

Biztató szavakat is örömmel fogadom!



2012. szept. 15. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Előre minek idegeskedsz ilyeneken, majd ha aktuális lesz akkor elmondod.
2012. szept. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi úgy éltük túl, hogy 1 évig ment a terror a páromnál mikor is ő ezt megunta és hozzánk költözött. Ez egyszerűnek tűnik, de nagyon sok hihetetlen anyóstett és csalódás kellett hogy a párom rájöjjön, anyuci nem olyan mint amilyennek megismerte akkor 17 év alatt...erre a koronát a mamája tette fel, aki egyszer azt mondta neki, hogy anyád mindig ilyen volt, csak nem vetted észre...


Ha nincs gondod az anyóssal akkor ne bánd, hogy átmegy, ezt akkor hozd fel a párodnak ha látható jelei vannak, hogy bele akar szólni az életetekbe, de még így s nehéz ám felnyitni egy férfi szemét, mert nekik valahogy az anya szent és sérthetetlen, még ha némelyik egyértelműen pokollá is teszik az életüket.

2012. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Hasonlón mentem át. Már a költözést terveztük komolyan (mentünk is albérletnézőbe), mikor egyszer megjegyeztem a páromnak, ha majd együtt élünk, a szüleit nem kéne támogatnia. (míg otthon élt, teljesen lenyúlták) Mert elvégre minimálbért keres én sem többet, az albi meg nyeli a pénzt rendesen, nekünk is be kell osztanunk.

Ezen nagyon megsértődött, mert hogy ő nem hagyja őket éhen halni (nem fenyegette őket ez a veszély, napi 2-3 doboz cigi meg termékbemutatón vásárolt kacatokra elszórt pénz mellett) akkor napokig vitáztunk, majdnem szakítottunk, mert apucika még tovább kavarta a sz*rt. Végül együtt maradtunk, de jó fél vére el is lett felejtve az összeköltözés, tabutéma volt részéről. :S

Szóval óvatosan! Előbb várd meg, mi lesz, ha valóban jön anyuka, akkor még lehet tenni ellene, de előre nem kell parázni. Nekem is aggodalom volt, de később szerencsére a párom maga mondott nemet a pénzkérésekre.

2012. szept. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*fél évre, nem vére:)
2012. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Most ne haragudj de a te saját Anyukádon buktál ki, akkor annak mi köze az Anyósnak.
2012. szept. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó: olvasd VÉGIG a leírtakat és rájössz, hogy anyósom és anyám közt NINCS összefüggés!

Többieknek köszönöm!

2012. szept. 16. 07:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!