Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira idegesít anyám,...

Annyira idegesít anyám, mindenre van pénz csak rám nem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már augusztus óta mondom neki, hogy jó lenne ruhát venni mert nem egybe akarok járni de mindig az a válasz, hogy érjük már utol magunkat. Oké, vártam de a 4 éves kinyúlt, rongyos, lyukas pulcsimba járok már majdnem 1 éve és a farmerom is kezd szétmenni. De amúgy sose vagyok büdös. Ahhoz, hogy venni tudjak el kéne menni a 30km-rel arrébb lévő városba, de egyedül meg nem enged. De azért veszik ezerrel a cigit meg azon gondolkozik, hogy hol kéne másik gáztűzhelyet venni meg vett új porszívót meg minden. Én már nem akarok ugyanebbe a pulcsiba járni, örülök, hogy még nem csúfolnak miatta. Van most vagy 10.000Ft-om és azt mondta, hogy ad még hozzá egy tizest és elmegyünk. Megkérdeztem, hogy mikor de az volt a válasz, hogy érjük utol magunkat. Mit tegyek? Annyira idegesítő, hogy minden másra van pénz csak ruhára nem.

15/L


2012. szept. 15. 10:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%

nyugi..

csúfolni szerintem nem fognak érte...

de am 10 000 ft-ból már lehet venni ruhát.. 1-2 farmert meg 1-2 pulóvert tutira.

2012. szept. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
46%
Diákmunka? Szülői engedéllyel már most vállalhatsz, 16 évesen még az se kell hozzá.
2012. szept. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Hiába lenne pénzem, egyedül nem enged el, sokszor meg elmenni is lusta. Meg amúgy tízezerből nem sok mindent tudnék venni, de jobb mint a semmi. Itt borsodban a felnőtteknek sincs munka, diákmunka még annyi se.
2012. szept. 15. 10:35
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
hát azért én akár hogy is nézem 1 kínaiba simán tudsz venni 1 farmert meg 1 pulóvert 10 000 ft-ból.
2012. szept. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%
10.000-ből azért elég sok minden kijön.. 1000 ft. körül vannak már jó felsők, 2000 körül meg gatyák, bár márkásak biztos nem, de hát azt úgyse nézi senki
2012. szept. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%
Iskolába hova jársz? Komolyan nincs a közelben semmilyen ruhaüzlet, amit hazafelé útba tudnál ejteni? Rendelj netről, de ez akkor is lehetetlen, hogy csak anyukáddal tudsz eljutni egy boltig.
2012. szept. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%

Internetes rendelés megoldás lehet, postai utánvéttel?

Vatera? Vagy olcsóbb ruha webshop-ok? Mindent meg lehet oldani, csk akarni kell!

2012. szept. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
47%
Sajnállak nagyon az anyád miatt. Az ilyen nem tudom minek szül, már bocs. Jó, hogy a világon vagy, de anyád nagyon felelőtlen. 10 ezerből tényleg sok minden kijön. Akár kinaiban, de a Tesco lenne a legjobb, de gondolom oda nehezen jutsz el. Ott kb. 6 cuccot veszel ennyi pénzért, de, ha akciós, akkor még többet is, és talán jobbak, mintha a kínaiban vennéd.
2012. szept. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Iskolába hogy indított így? Könyveket, tanszereket megvette?
2012. szept. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Kisváros, 3 kínai van itt de a múltkor bementem nem volt semmi jót. Eddig minden éven megvolt mindenem, de az éven nem mentünk vásárolni. Füzetek meg ilyenek megvannak. Úgy volt, hogy most hétvégén megyünk de ma nem mentünk, úgyhogy szerintem holnap sem. De az biztos,hogy én még 1 (vagy több) hétig nem fogok így menni.
2012. szept. 15. 10:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!