Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira idegesít anyám,...

Annyira idegesít anyám, mindenre van pénz csak rám nem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már augusztus óta mondom neki, hogy jó lenne ruhát venni mert nem egybe akarok járni de mindig az a válasz, hogy érjük már utol magunkat. Oké, vártam de a 4 éves kinyúlt, rongyos, lyukas pulcsimba járok már majdnem 1 éve és a farmerom is kezd szétmenni. De amúgy sose vagyok büdös. Ahhoz, hogy venni tudjak el kéne menni a 30km-rel arrébb lévő városba, de egyedül meg nem enged. De azért veszik ezerrel a cigit meg azon gondolkozik, hogy hol kéne másik gáztűzhelyet venni meg vett új porszívót meg minden. Én már nem akarok ugyanebbe a pulcsiba járni, örülök, hogy még nem csúfolnak miatta. Van most vagy 10.000Ft-om és azt mondta, hogy ad még hozzá egy tizest és elmegyünk. Megkérdeztem, hogy mikor de az volt a válasz, hogy érjük utol magunkat. Mit tegyek? Annyira idegesítő, hogy minden másra van pénz csak ruhára nem.

15/L


2012. szept. 15. 10:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Ami neked most van tizesed, abból vásárolj most magadnak pulcsit, nacit = ebben a kora-őszi időben úgyis másfajta minőség kell, mint kb. 2-3 hónap múlva.


Beszélj nagyiddal, vagy éppen a barátnőd mamájával, stb. aki éppen utazik be a városba, hogy mehess vele, és majd anyuddal akkor, amikor őszerinte "utolértétek magatokat". Akkor már valószínű, hogy télire-való viselet kell.

2012. szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
A túrkálókban is vannak ám jó cuccok csak ki kell fogni. Ott 10000ből lazán felöltözhetsz. és sok ruha ott is még majdnem új!
2012. szept. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
47%
10e ből 10kg ruhát tudsz venni turiban! suli után ugorj el a városba és vásárolj be. amúgy ahhoz semmi közöd h anyudék mire költik a pénzüket
2012. szept. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
64%
részben igazad van, mert anyukád húzza-halasztja a dolgot és ez bosszantó lehet. abban viszont nem értek egyet, h mindenre jut pénz, csak rád nem. most is van 10.000 Ft-od ez 15 évesen egyáltalán nem számít rossznak és anyud igért mellé egy másik 10-est is. bármikor is adja oda, az akkor is összesen 20.000 Ft, amiből semmi másra nem kell költened, csak ruhára! azért ez elég szép összeg ebben a korban. akkor lehetnél kiakadva, ha mondjuk a bérletet, meg a tanszereket nem venné meg. adom, h nem jó lyukas , nyúlott pulcsiban járni, de könyörgöm, ha tulajdonképpen van pénzed, legyél már egy kicsit életre valóbb! most még két hétig így jársz egy tízessel a zsebedben? én ennyi idősen koleszos voltam és nem csak egyedül vettem a saját ruháimat, de főztem is magamra.
2012. szept. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Hova jársz suliba?Városba?Menj el suli után valahova ruhát venni.De próbáld következetesen és jól beosztani a 10ezret.Nadrág és felső mindenképp legyen benne,próbálj több dolgot venni,ne 1 gatyát vegyél 10ezerből.
2012. szept. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
76%
Kedves 10:40-es Áruld már el nekem hol lehet 1000 ftért felsőt 2000ftért gatyát venni? érdekelne :)
2012. szept. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
fúúúúú de megértelek.Nálunk ugyanez a helyzet.A büdös cigire van pénz de nekem ruhákat venni nincs..
2012. szept. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
Szerintem is turizz!nagyon szép,divatos cuccokat ki lehet fogni olcsón(én mindig kilósba megyek).Sokan kérdezik,hogy hol vettem ezt meg azt,és nem hiszik el,hogy mindet turiztam!!:) szerintem egy próbát neked is meg ér:)
2012. szept. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
66%

Kedves kérdező, ha 3 kínaiban nem találtál cuccot az elég érdekes...

A mi kisvárosunkban is van 3 bóót és annyi. Nem megyünk be Debrecenbe... Itt szépen megvesszük, neked szerintem márkás cucc kell, ha jól sejtem.. Ne válogass és az a kínai mindjárt jó lesz.

2012. szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
41%
jaj istenem...ez a lány kamasz,és minden kamasznak fontos hogy divatos ruhákban járjon,ha ti felnőtt létetekre ezt nem értitek meg akkor nagyon sajnállak titeket.
2012. szept. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!