Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira idegesít anyám,...

Annyira idegesít anyám, mindenre van pénz csak rám nem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már augusztus óta mondom neki, hogy jó lenne ruhát venni mert nem egybe akarok járni de mindig az a válasz, hogy érjük már utol magunkat. Oké, vártam de a 4 éves kinyúlt, rongyos, lyukas pulcsimba járok már majdnem 1 éve és a farmerom is kezd szétmenni. De amúgy sose vagyok büdös. Ahhoz, hogy venni tudjak el kéne menni a 30km-rel arrébb lévő városba, de egyedül meg nem enged. De azért veszik ezerrel a cigit meg azon gondolkozik, hogy hol kéne másik gáztűzhelyet venni meg vett új porszívót meg minden. Én már nem akarok ugyanebbe a pulcsiba járni, örülök, hogy még nem csúfolnak miatta. Van most vagy 10.000Ft-om és azt mondta, hogy ad még hozzá egy tizest és elmegyünk. Megkérdeztem, hogy mikor de az volt a válasz, hogy érjük utol magunkat. Mit tegyek? Annyira idegesítő, hogy minden másra van pénz csak ruhára nem.

15/L


2012. szept. 15. 10:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
72%
aha persze,lekell pontozni azt aki normális választ ír nem pedig azt hogy menjen dolgozni 15 évesen,mikor még munkát se kap ennyi idősen.Az anyjának meg az apjának kéne gondoskodnia a gyerekről ha már megcsinálták.
2012. szept. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
74%
Ruhára már eleve kapott 10 ezer (sőt, 20 ezer) forintot és gondolom, máskor is kapna ennyit. Az alap szükségleteiről nyilvánvalóan gondoskodnak a szülei, nem magát kell eltartania 15 évesen. De aki márkás cuccot akar, az tegyen is érte, ha a szülőknek erre külön nem telik. Mi ezen a nem érthető?
2012. szept. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
58%
fogalmam sincs mi az és le is szarom.
2012. szept. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
74%
de 15 évesen mi az istent tegyen?? Mikor én 17 évesen alig kaptam nyári munkát majd pont egy 15évest fognak alkalmazni aki maximum szülő engedéllyel dolgozhat.De ebbe se vagyok biztos....
2012. szept. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 15 éves a lányom. Nem veszek neki márkás ruhát, 20e bőven elég. Nem turiból, nem kínaiból, de nem is Nike vagy Mayo márkaboltból.
2012. szept. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

"de 15 évesen mi az istent tegyen??"


Akkor a már meglévő 20 ezer forintból öltözködjön.

2012. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
95%

1:

Még csak 10.000forintja van ami elég egy nadrágra és egy fölsőre,de ugye 5 sulinap van szóval nincs előrébb

2:

a lány megkérdezte,hogy mikor kapja meg a 10est és az anyja azt mondta hogy érjük utol magunkat.Na a cigire érdekes van pénz,de arra hogy a lányának legyenek normális ruhái,arra nincs....

2012. szept. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértem a kérdezőt. Nálunk sincs egy normális turi és egy kínai sem. Turkálóból csak rongyos, kinyúlt ruhákat kapni, a kínaiban pedig nagyon gagyi, flitteres csodák vannak nálunk. Amikor beköltöztem Debrecenbe, az egyetem miatt, akkor eszméltem rá, hogy egy turi is lehet igényes. De nem az, ami a szülővárosom környékén van, mert ott tényleg csak "zs" kategóriás ruhákat lehet kapni.
2012. szept. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nálunk a kínaik is nagyon drágák, egy farmer 4000, egy jobb felső 3000 Ft. És megtehetik, hogy ilyen drágán adják, mert nincs konkurenciájuk 30 km-es körzetben. Ugyanez igaz a helyi turkálókra is.
2012. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

10eből turiban én 3 ruhatárat veszek fullosan.

csak utána kell menni a dolgoknak. ennyi idősen én sem kaptam minden hónapban új ruhákat, de mikor valamit kinőttem, akkor anyummal felkerekedtünk, és elnéztünk pár turkálóba.


nem sírni kell, hanem kitalálni a megoldást.

2012. szept. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!