Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek is unalmas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is unalmas a kapcsolatunk a Párommal?

Figyelt kérdés

A Párommal 6 éves vagyunk együtt,4 éve költöztünk össze,van egy 2 éves gyerkőcünk is,akivel most gyeden vagyok...Az elején amikor még kb. 1 éve voltunk együtt,csak volt ideje a paromnak,hogy elmenjünk sétálni,nyáron fagyizni vagy valami,tehát nem pénzesebb dolog vagy bármi.

A párom a munkahelyén 8 órában dolgozik,miután hazajön,várja itthon a munkája a műhelyben.

Egy kezemen meg tudom számolni,hnyszor jött el velem és a kisfiunkkal sétálni,amiota megszületett a gyerkőc...

Egyhangúnak érzem nagyon a kapcsolatunkat...Próbáltam már felhozni a páromnak.h elmehetnénk a közeli várpsba(falun lakunk), beugrani valahová pizzát enni,hasonló de semmi... :(

Megérteném,abban az esetben,ha azt mondtqm volna,hogy menjünk wellnessezni,de ilyenkhez nincs is kedvem,meg ezt nem is bírnánk most anyagilag...


2016. jan. 19. 03:00
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezted már esetleg, hogy miért nem tartja magát a megbeszéltekhez?
2016. jan. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
80%

#10 mondjuk nem feltétlenül az asszony bugyijába,ha már a megelőző 10+ órában lexarta,nem csak őt,hanem a gyerekét is.

Attól még,hogy valaki dolgozik,teljesítheti a kötelességeit,mint apa és férj...a hálószóbán kívül is.

Vagy tán a gyerekével is este a takaró alatt kellene foglalkoznia,mint "anyuval"?

Az anya menjen dolgozni!!!!!

Komoly érv!!

Nem ez volt a kérdés.

1-2 válaszoló kollégának meg némi józan ész sem ártana.

2016. jan. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
34%

Ha már régóta ilyen és ez téged a kezdetektől fogva zavar akkor miért mentél hozzá és miért szültél gyereker neki?

Mellesleg nélküle is van ám élet! Menj el a barátnőiddel programozni vagy jàrj baba-mama gyűlésekre. Tedd magad hasznossá, legyél aktív és akkor màris tudsz majd vele màsról beszélgetni, nem csak a gyerekről.

A szex meg ne legyen teher màr, egyrészt örülj hogy ugyanúgy vonzod, màsrészt meg: jelenleg szellemileg valszeg nem elégíted ki ha besuélgetni se tud veled.. Na ha ehhez még hozzàjön pluszba hogy testileg se. Akkor zàros határidőn belül mást fog keresni.

2016. jan. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

előtte is ilyen volt, gyerek nélkül?

sokat kell dolgoznia, hogy megéljetek?

2016. jan. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

olvasom előtte is ilyen volt, akkor előtte se lehetett sok program.

így jártál

2016. jan. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
15%

Igen, kicsit egyhangú a kapcsolat, de nehogy azt hidd, hogy ez csak veled fordulhat elő.


Kb minden egyes párkapcsolatban eljön előbb utóbb az idő, mikor leülepszik a kezdetben felkavart szenvedély. És 6 év azért nem világ vége sok idő, amúgy 3-10 év között figyel be az első ilyen már már közhelyszintű "krízis" mindenkinél. Gyerek után meg aztán pláne!


Egyszerűen meg kell beszélni! Két értelmes ember ezt meg tudja beszélni. A gond nem ott kezdődik, hogy unjátok magatokat, hanem ott, ha ezt nem sikerül közösen megoldani, mert ilyenkor valamilyen rejtélyes sértődött ellenállás keletkezik egyesekben, és juszt sem tesz semmit a megoldásért.

2016. jan. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem, mit vártál, ha előtte is ilyen volt. Mi a fenének kellett még gyereket is szülni egy olyan kapcsolatba, ahol téged csak bejárónőnek, meg ágybetétnek tartanak, nem társnak? Mert egyértelmű, hogy ez a helyzet, különben szívesen töltene veled is időt, szívesen csinálna veled is programot.

Ez van, ha nem tetszik, válts, vagy találj magadnak te is valamilyen elfoglaltságot.

2016. jan. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

De ha elötte is ilyen volt a kapcsolatotok akkor nem nagyon értem a problémád. Te ezt abszolváltad, szültél egy gyereket, és ugyanúgy folyik a kapcsolat. Értem, hogy arra számítottál, hogy majd ennek hatására változik a dolog. De ez badarság remélem tudod. Ne érts félre nem téged akarlak ekézni, mert úgy gondolom, hogy a csávónak nem való család. Ő a munkáját szereti, meg veled dugni.

Ami addig nem lenne gond, amíg a többi dolognak is eleget tenne. Mondjuk foglalkozni veletek érdemben is.

Én úgy gondolom, hogy itt mind két fél részéről vannak hiányosságok. Még ha az övéről nagyobb részben is. De próbáltad már ezt így, de pont így előadni neki? Hogy neked ez nem elég, hogy többre vágysz érzelmileg?

Tény, hogy én nem tudnék egy ilyen kapcsolatban élni.

Ezt mindenképpen meg kell beszélnetek, őszintén és nyíltan. És majd az akkoriak alapján te is le tudod vonni a megfelelő konzekvenciákat, és azok tükrében döntést hozni.

2016. jan. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
52%

Amit még hozzátennék kedves kérdező,mint már írték itt mások korábban,kicsit lehetnél kreatívabb elfoglaltság terén.

Nagyszülőkre rábízni a gyereket esetleg.

Barátnőzni,vagy akármi.

Jó tudom,xar ügy,életed párjával szeretnél szórakozni,dehát ez van.

Azt írtad korábban is ilyen volt,akkor ne csodálkozz,felnőtt emberek ritkán változnak,nagyobbat főleg, szinte csak valami komoly dolog,történés hatására,ha igen.

2016. jan. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
tervezett vagy becsúszott gyerek?
2016. jan. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!