Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Lassan 5 ève van párom, együtt is èlünk több ève, mègis aggaszt egy dolog. Èn vagyok neki az első. Az elejèn nagyon lelkes volt, látszott rajta hogy imád, ami most alább hagyott. Èn nagyon szeretem őt, vele kèpzelem el a jövőm, mègis fèlek hogy egyszer bekattan nála valami hogy nem èlte ki magát. Kisebb veszekedèsek szoktak lenni de azokat hamar megbeszèljük. Amúgy teljesen okè a kapcsolat. Ti mit gondoltok, van okom aggódni? Volt valakivel már ilyeb? Előre köszi a válaszokat. :)


26L


2015. nov. 20. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos van rá esély!
2015. nov. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

24 vagyok, összesen 3 lánnyal feküdtem le, köztük a jelenlegi párommal, és semmi pénzért nem váltanék. Nem akarom "kiélni" magam, ez számomra hülyeség. Lehet ő is hasonlóan gondolkodik.

Az, hogy alább hagyott a lelkesedés, egy 5 éves kapcsolatban szerintem nem meglepő, valamivel dobjátok fel. Járjatok el többször szórakozni, beszélgessetek többet, színezzétek ki a mindennapjaitok.

2015. nov. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs problémátok, akkor neked nőként isten adta jogod, hogy a semmiből kreálj egyet, csak hogy boldoggá tudd tenni a mindennapjait nehogy nyugta legyen melletted.


Úgy látom sok szabadidővel rendelkezel!

2015. nov. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amúgy ez a kiélés dolog tényleg egy probléma.

Én azt mondanám, hogy ha ez feljön (és nem csak te találod ki), akkor mondd, hogy kicsit menjetek külön.


Ilyenkor vagy kiéli magát (és tessék a válasz) vagy rájön, hogy mennyire kellesz neki.

2015. nov. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Èn már règebben mondtam neki ha szeretne akkor külön megyünk ès èljen. Remèlem nem lesz rá szüksège. Majd kiderül.
2015. nov. 20. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:

#4


Vagy rájön, hogy mennyire fontos a sokáig párjának nevezett nőnek, és keres inkább egy másikat akinek még fontosabb és aki nem tart szüneteket a kapcsolatban hirtelen felindulásból, csak mert nincs jobb elfoglaltsága.

2015. nov. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:

Rá ne erőszakold már....

Mit nem lehet5 azon érteni, hogy ha az ember szert valakit, akkor nem akarja "kiélni" magát.

Én, a jelzések alapján sejtem, hogy 3-5 nőt megdughatnék, vagy lehetne valami komolyabb is.

Gáz volna, hogy fel sem vetődik bennem?

Szeretem a kedvest, és nem gondolom, hogy bárki mással is fecsérelni akarnám az időt.

2015. nov. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!